Aktorzy, piosenkarze, modelki, fotografowie i artyści dzielą się zdjęciami rodzinnego szczęścia. A fani celebrytów mają okazję dowiedzieć się, jak teraz wyglądają rodzina i przyjaciele ich idola oraz jak spędzili wakacje, informuje fakta.today

Naomi Campbell nie była wyjątkiem i również dołączyła do świątecznego flash moba.

Znana na całym świecie top modelka zachwyciła swoich fanów nie tylko swoimi zdjęciami, ale także wyjątkowymi zdjęciami swojej córki, która niedawno skończyła 8 miesięcy.

Naomi Campbell na zdjęciu promienieje szczęściem, ponieważ trzyma w ramionach swoją długo wyczekiwaną córkę.

Modelka i jej koleżanki nosiły tę samą piżamę, ale modelka ukryła twarz córki emotikonem w kształcie serca.

Według Naomi Campbell to ostatnie zdjęcie w mijającym roku. Skorzystała więc z okazji, by życzyć swoim fanom Wesołych Świąt.

Była muza Victoria's Secret zaszokowała w tym roku swoich fanów, gdy ogłosiła, że ​​została mamą.

Fani szykownej „czarnej pantery” wciąż nie wiedzą, kim jest ojciec dziecka i jak się urodziła. Niektórzy fani są pewni, że Naomi skorzystała z usług matki zastępczej, podczas gdy inni są skłonni wierzyć, że zaszła w ciążę z zapłodnieniem in vitro.

Według insajderów głównym marzeniem Naomi Campbell było zostać mamą.

Jednak ze względu na duże obciążenie pracą wydawało się, że Naomi Campbell nie może opiekować się kimś, zwłaszcza dzieckiem.

Ale ostatnio nie tylko przemyślała swój stosunek do macierzyństwa, ale stała się znacznie bardziej miękka, aby poświęcić się tak ekscytującemu procesowi, jak macierzyństwo.

W tym samym czasie Naomi Campbell najwyraźniej nie potrzebuje mężczyzny obok. Jest przekonana, że ​​jest kobietą silną, ale zmysłową, która nie jest gotowa na kompromisy.

Być może dlatego zdecydowała się na ten krok - zostać mamą bez idealnego partnera.

O tym się mówi: Ważne zmiany dotyczące handlu w niedzielę. Czego możemy się spodziewać w 2022 roku

Zerknij: Agata Kornhauser-Duda po raz kolejny zaskoczyła wszystkich. Takich doniesień o pierwszej damie nie spodziewał się nikt