Jak podaje portal "Pomponik", widzowie "Dzień dobry TVN" stali się świadkami wyjątkowo poruszającej chwili. Jeden z zaproszonych do programu gości niespodziewanie padł na kolana... nie obyło się bez łez wzruszenia. Poznajcie szczegóły!

Padło ważne pytanie

W programie "Dzień dobry TVN", którego gospodarzami byli Magda Ohme i Filip Chajzer, gościli Miłosz Redzimski i Samuel Kulczycki. Panowie są tenisistami stołowymi i na swoim koncie mają zdobyty przed kilkoma tygodniami wicemistrzostwo świata w tej właśnie dyscyplinie sportu, choć w różnych kategoriach.

W studiu pojawiły się również partnerki tenisistów. Dziewczyny nie ukrywały, że są bardzo dumne z tego, co udało się osiągnąć ich partnerom. Dziewczyna Samuela Kulczyckiego, Gabrysia, nie ukrywała, że każdy występ jej ukochanego to dużo emocji i stresu. Wtedy Filip Chajzer zapytał jej, czy chciałaby poczuć przez chwilę jeszcze większy stres, na co dziewczyna z rozbrajającą szczerością wyznała, że już jest na najwyższym poziomie.

Wtedy właśnie stało się coś nieoczekiwanego. W studiu rozbrzmiewać zaczęła piosenka "Wyglądasz tak pięknie" - to ulubiony utwór Gabrysi i Samuela. Tenisista sportowy uklęknął przed ukochaną i z pierścionkiem w dłoni zapytał ją, czy zostanie jego żoną. Wyraźnie poruszona dziewczyna zgodziła się.

Zaręczyny w "Dzień dobry TVN"/Instagram @DzieńdobryTVN
Zaręczyny w "Dzień dobry TVN"/Instagram @DzieńdobryTVN
Zaręczyny w Dzień dobry TVN/Instagram @DzieńdobryTVN

Dla wszystkic była to wyjątkowo piękna i poruszająca chwila. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, możecie to zrobić teraz, oglądając nagranie zamieszczone poniżej.

Jak podobały się wam oświadczyny na wizji?

To też może cię zainteresować: Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy powiedział, co myśli o zawetowaniu przez syna ustawy medialnej. Mówił tez o przyszłości głowy państwa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy powiedział, co myśli o zawetowaniu przez syna ustawy medialnej. Mówił tez o przyszłości głowy państwa

O tym się mówi w Polsce: O ojcu Tadeuszu Rydzyku znów jest głośno. Tym razem za sprawą ceny różańca. Robi wrażenie

O tym się mówi na świecie: Świąteczna kartka Harry'ego i Meghan zradziła całą prawdę. Jej opis mocno daje do myślenia. O co chodzi