Nie ulega wątpliwości, że rodzinne tradycje pielęgnowane przez wiele pokoleń z czasem w naturalny sposób przechodzą z ojca na syna, z matki na córkę, z dziadków na wnuczęta. W atmosferze rodzinnego szacunku, miłości i bezpieczeństwa, starsze pokolenia mają realną szansę na przekazanie tym najmłodszych najważniejszych wartości życiowych.

Bardzo jest ważne także w rodzinach wielopokoleniowych, aby ich rodowe tradycje były kontynuowane. Dotyczy to zarówno rodzinnych uroczystości, pamięci o majątkowych dobrach rodziny, jak na przykład dbanie o ojcowiznę, jak także indywidualne podejście rodziców do dzieci.

Opis świątecznej kartki idealnym podsumowaniem skutków pojawienia się dzieci

W rodzinie królewskiej, gdzie wielopokoleniowym domem jest pałac Buckingham, także istnieje wiele rodzinnych tradycji, które nie są związane z królewskim protokołem. Okazuje się bowiem, że rodzinna tradycja królewska książąt i ich rodzin dotycząca publikacji corocznych świątecznych kartek przedstawiających rodziny, wygenerowała mnóstwo zainteresowania, radości i pozytywnych przekazów z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

W 2021 roku pierwsi opublikowali swoją świąteczną kartkę William i Kate. Jednak po całkowitym przeanalizowaniu zmian, jakie zaszły od początku małżeństwa Williama z Kate w ich postawie wobec siebie, przyszedł czas na analizę świątecznej kartki Harrego i Meghan.

Okazuje się bowiem, że na zdjęciu przedstawiona jest wyluzowana, radosna, ubrana każualowo rodzina, po której na pierwszy rzut oka nie widać, że ma jakiekolwiek powiązania z rodziną królewską.

Ubrani zwyczajnie - jeansy i pozbawione obuwia i skarpetek dzieci, dziura na kolanie Harrego i autentyczna radość na twarzach - zachwycili opisem tegorocznej kartki. Można w nim wyczytać, w jaki sposób ewoluowała ich rodzina z każdym pojawieniem się kolejnego dziecka - W tym roku 2021 powitaliśmy na świecie naszą córkę Lilibet. Archie zrobił z nas „mamę” i „tatę”, a Lili uczyniła z nas rodzinę.

Piękny przekaz Meghan i Harry'ego powinien dać wielu rodzinom inspirację do celebrowania i pielęgnowania roli rodzica, dziecka, dziadka, czy rodzeństwa. Czy faktycznie dopiero przyjście na świat córeczki zrobiło z nich rodzinę?

O tym się mówi: Anna Mucha znowu intryguje. Co oznacza opublikowane przez nią zdjęcie

Zerknij: Niepokojące wieści krążą na temat serialowego Kacperka z rodzinki pl. Aktor zabrał głos w tej sprawie