17-letni już dzisiaj aktor Mateusz Pawłowski miał swój debiut aktorski w serialu "Rodzinka.pl", gdy był jeszcze mały. Dzięki tej produkcji młody aktor zdobył popularność i rozpoznawalność.

Obrzydliwe kłamstwa zdementowane

Obecnie Mateuszowi Pawłowskiemu przyszło dementować okrutne kłamstwa na temat domniemanego wypadku autobusu, podczas którego miał on odnieść poważne obrażenia, a między innymi kierowca autobusu miał ponieść śmierć na miejscu.

Jak podaje "Super Express", oszuści mieli opublikować informacje, jakoby Mateusz Pawłowski podróżując autobusem uległ poważnemu wypadkowi, co miało skutkować hospitalizacją i walką o życie. Z opisu wypadku wynika, że jadący za autobusem samochód miał zainstalowaną kamerkę, która zarejestrowała to zdarzenie, a nagranie dostępne jest na profilu właściciela kamerki.

Te wstrząsające wieści niezwykle poruszyły z fanami serialu i samego Mateusza. Gdy dotarły w końcu do samego aktora, ten podjął decyzję o natychmiastowym zdemontowaniu okrutnych plotek na jego temat.

źródło: Instagram/Mateusz Pawłowski

Na swoim profilu na Instagramie opublikował kolaż ze zdjęciami, a także pisemne wyjaśnienie - Chciałem tylko poinformować każdego, że mam się dobrze i żadnym autobusem nie jechałem. Pamiętajcie, abyście sprawdzali źródło informacji, jakie otrzymujecie, oraz nie wchodźcie w podejrzane linki. Dziękuję wszystkim za troskę - wyjaśnia 17-letni aktor.

O tym się mówi: Paulina Krupińska szczerze opowiedziała o swoich wpadkach na wizji. Co zobaczyli widzowie stacji TVN

Zerknij tutaj: Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski także mają gorsze chwile w małżeństwie. Jak sobie z nimi radzą