Fani programu "Rolnik szuka żony" będą zachwyceni wieściami, jakie płyną od Dawida, który wziął udział w czwartej edycji show.

Odnalazł żonę dopiero po programie

Był on kandydatem konkurującym z innymi panami o względy Małgorzaty Borysewicz. Okazało się wówczas, że mieszkaniec Wołomina nie był w stanie wpasować się w świat rolnictwa, a gospodarstwo nie do końca pasowało do jego charakteru.

To oznaczało, że nie byłby w stanie również dopasować się do samej Małgorzaty. Rolniczka postanowiła wówczas dać szansę operatorowi żurawia Pawłowi. Okazało się bowiem, że ze Szwecji przyjechał specjalnie dla Małgorzaty.

Rolniczka po pewnym czasie zdała sobie sprawę z tego, że dokonała słusznego wyboru. Obecnie powstała w ten sposób para Mariusz związek zalegalizowany i doczekali się dwójki dzieci – córki Blanki i syna Rysia.

Jeśli chodzi o samego Dawida, któremu nie udało się zdobyć serca i względów Małgorzaty, gdy program dobiegł końca mężczyzna spotkał swoją miłość, która pochodzi z Warszawy i zajmuje się kosmetologią.

Aleksandra i Dawid zaręczyli się 31 grudnia, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2020 roku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych uczestnik 4 edycji programu pochwalił się zdjęciami z żoną.

Nam pozostaje serdecnie pogratulować!

O tym się mówi: Na chodnikach wielu polskich miast pojawiły się tajemnicze kolorowe kręgi. Co oznaczają

Zerknij: Nieznane doniesienia o Zbigniewie Zamachowskim ujrzały światło dzienne. Chodzi o ponurą prawdę związaną z dziećmi Moniki Richardson

Nie przegap tego: Katarzyna Tusk opublikowała zdjęcie z córką. Pewien szczegół bardzo nie spodobał się internautom. O co chodzi