Związek Dominiki Tajner z 62-letnim mężczyzną, który pochodzi z Cypru mocno zainteresował media, gdyż nie odrazu celebrytka pochwaliła się swoją nową miłością.

Dzięki 7-letniemu związkowi ze znanym polskim muzykiem Michałem Wiśniewskim, Dominika Tajner stała się osobą rozpoznawalną i medialną, co mocno wpłynęło na zwiększenie zainteresowania jej życiem czytelników kolorowych pisemek.

Dominika Tajner ma nowego partnera

Rozwód z Michałem Wiśniewskim odbił się szerokim echem w przestrzeni publicznej, gdyż to oznaczało kolejny już nieudany związek wokalisty. Media na początku głównie skupiły się na omawianiu matrymonialnej sytuacji piosenkarza, lecz gdy rozeszły się przypuszczenia o wejściu Dominiki Tajner w nową relację, okazała się ona być przez jakiś czas bardziej interesującym tematem do opisania w artykułach.

Według tego, co internauci mogli znaleźć na jej profilach na mediach społecznościowych, Dominika Tajner była bardzo szczęśliwa z przybyszem z Cypru. W wywiadach przyznawała jednak wówczas, że podjęła się wejścia w dosyć trudną relację.

Wyznała wtedy, że ogromna trudność w pielęgnacji nowego związku polega na tym, że jest związkiem na odległość, co generuje liczne kłótnie i konflikty.

Aktualne medialne doniesienia zdradzają jednak, że Dominika Tajner już wcale nie jest z przystojniakiem z Cypru, a z nowym partnerem jest bardzo szczęśliwa. Jak donosi "JastrzabPost", celebrytka wyznała w wywiadzie, że odnalazła bratnią duszę, co sprawia, że jest szczęśliwa.

Dodała także, że jej nowy partner mocno ją wspiera w batalii o powrót do zdrowia, czym pomaga jej w uniknięciu załamania. Jak dotąd media nie ustaliły tożsamości nowego ukochanego celebrytki, ona sama także trzyma tę informację w tajemnicy.

O tym się mówi: Trzykrotka to jedna z najbardziej "zapracowanych" roślin. Czy najpopularniejszy kwiatek doniczkowy może być groźny

Zerknij: Jarosław Kaczyński zdradził, co myśli o premierze Mateuszu Morawieckim. Czy szef rządu ma powody do zadowolenia