Niewidoma bułgarska mistyczka Baba Vanga, która przewidziała ataki terrorystyczne z 11 września przewidziała też, że „świat będzie cierpiał z powodu wielu kataklizmów i wielkich katastrof” w 2021 roku.

Baba Vanga, niewidoma medium, przewidziała atak terrorystyczny z 11 września i Brexit. Jej przewidywania na rok 2021 zostały ujawnione. Baba Vanga, której prawdziwe nazwisko brzmiało Vangelia Gushterova, była nazywana „Nostradamusem Bałkanów” za swoje niespotykane twierdzenia.

Po tajemniczej utracie wzroku w wieku 12 lat podczas potężnej burzy twierdziła, że ​​otrzymała bardzo rzadki dar od Boga, aby patrzeć w przyszłość. Jej twierdzenia o rozwiązaniu Związku Radzieckiego, śmierci księżnej Diany i katastrofie w Czarnobylu były prawdziwe. Uważano, że 85% jej przewidywań było trafnych.

Przerażającr prognozy Baby Vangi 2021

Tuż przed śmiercią w 1996 roku, w wieku 85 lat, Baba Vanga przewidziała, że ​​rok 2021 będzie rokiem kataklizmów (gwałtowne wydarzenie na dużą skalę w świecie przyrody). „Świat będzie cierpiał z powodu wielu kataklizmów i wielkich katastrof.

Zmieni się świadomość ludzi. Nadejdą trudne czasy. Ludzi podzieli wiara. Jesteśmy świadkami niszczących wydarzeń, które odmienią losy i przeznaczenie ludzkości” twierdziła. Nostradamus z Bałkanów twierdziła również, że rok 2021 będzie rokiem, w którym znajdzie się lekarstwo na raka. „Na początku XXI wieku ludzkość pozbędzie się raka. Nadejdzie dzień, kiedy rak zostanie związany żelaznymi łańcuchami” – twierdził Baba Vanga.

Bułgarska mistyczka przepowiedziała, że prezydent USA Trump najwyraźniej będzie cierpieć na „tajemniczą chorobę”. Powiedziała, że ​​45. POTUS zachoruje na „tajemniczą chorobę, która go ogłuchnie i spowoduje uraz mózgu”. Podobno twierdziła również, że europejska gospodarka upadnie, ktoś w jego kraju dokona zamachu na rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, a islamscy ekstremiści zaatakują Europę.

Przepowiedziała zagładę Trumpa i Putina w 2019 i 2020 roku. Obaj przeżyli, chociaż Trump zaraził się koronawirusem w październiku tego roku, a próba zamachu na Putina została powstrzymana w 2012 roku. Baba Vanga powiedziała także: „[Ekstremiści] użyją arsenału broni chemicznej przeciwko Europejczykom”. Wróżka dodała również: „Produkcja benzyny zostanie zatrzymana, a Ziemia odpocznie”, a „pociągi będą latać” wykorzystując światło słoneczne.

Najdziwniejszą przepowiednią Baby Vangi na rok 2021 jest to, że smok przejmie planetę. „Silny smok ogarnie ludzkość. Trzech gigantów zjednoczy się. Niektórzy ludzie będą mieli czerwone pieniądze. Widzę liczby 100, 5 i wiele zer”. Tłumacze przypuszczają, że „smok”, o którym mówił Baba Vanga, to Chiny. Trzema gigantami mogą być Rosja, Indie i Chiny. Interpretują oni, że pieniądze mogą być banknotami 100 juanów i 5000 rubli, które są w kolorze czerwonym.

Inne wydarzenia, które przewidziała, obejmują koniec głodu na świecie do 2028 r., kolonie na Marsie zdobędą broń nuklearną do 2256 r., a Ziemia stanie się niezdatna do zamieszkania do 2341 r. Jej proroctwa trwają do roku 5079, kiedy to powiedziała, że ​​świat się skończy. Tylko czas pokaże, ile z tych przepowiedni Baby Vangi jest poprawnych.

Co sądzicie o przepowiedniach Baby Vangi?

O tym się mówi: Szykują się duże podwyżki dla wielu Polaków? Ile dostaną emeryci, a ile pracownicy i reszta

Nie przegap: Nowe objawienia Maryjne zatwierdzone przez biskupa? Czy miały charakter nadprzyrodzony