Na filmie - jednym z wielu będących hitami Internetu, pediatra nuci wesołą melodię i wydaje śmieszne dźwięki, lekko stukając zakrytą strzykawką różne części ciała dziecka. Kiedy lekarz w końcu wstrzykuje strzykawkę w udo Noah, jest tak rozkojarzony całą zabawą, że prawie nie zauważa. Przez chwilę wygląda na trochę oszołomionego, po czym natychmiast wraca do śmiechu.

@babynoahg02 Reposting because Noah didn’t get the love he deserved on the first one 🥰#strong #fyp #showsomelove ♬ original sound - Siphora Bangiyeva

„Nigdy nie przypuszczałam, że szczepionka wywoła u mojego dziecka uśmiech na twarzy” – powiedziała BuzzFeed Siphora Bangiyeva, matka Noah. „Kiedyś bałam się myśli, że dostanie zastrzyk. Sama nienawidzę zastrzyków i jestem nimi przerażona. A ten lekarz sprawia, że ​​chcę je dostać!” Siphora i jej mąż nazwali tę magiczną technikę „metodą Gerby” na cześć swojego pediatry, dr Williama Gerby.

Dr Gerba, który mieszka w Nowym Jorku, stał się popularny w 2018 roku, używając tej samej genialnej metody na innym dziecku. — Uwielbiamy to — powiedziała Siphora. „Dosłownie odmawiam teraz wizyty jakiegokolwiek innego lekarza”.

Film, którego bohaterką jest roześmiana dziewczynka, stał się wiralowy, gdy pojawił się na YouTube w 2018 roku. Jak widać, metoda pediatry jest ponadczasowa i sprawdza się za każdym razem!


YouTube/Daily Mail

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ten pająk coraz liczniej pojawia się teraz w Polsce. Jak bardzo jest jadowity

Zerknij: Leśnik postanowił podzielić się listem znalezionym w lesie. Mężczyzna nie krył oburzenia. O co chodzi