Nieprawdopodobne wieści dotyczące Anny Dymnej oraz jej rodziny. Stan zdrowia męża aktorki nie przedstawia się najlepiej, ostatnie tygodnie spędził w szpitalu. Małżeństwo przechodzi przez bardzo ciężki czas w życiu...

Jak wiadomo, trwająca od miesięcy epidemia dynamicznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa spowodowała liczne problemy finansowe w wielu branżach - gastronomii, hotelarstwie czy turystyce. Od początku pojawienia się COVID-19 w Polsce tysiące osób zmaga się z niezwykle ciężkim czasem – pierwsza fala pandemii spowodowała znaczne straty dla firm, a ludzie masowo zaczęli tracić pracę.

Artyści również skarżą się na niezwykle trudną sytuację finansową spowodowaną trwającą epidemią. Jedną z takich osób jest Anna Dymna, która skutki koronawirusa poczuła niemal na własnej skórze...

Mąż Anny Dymnej choruje na COVID-19

Cztery lata temu mąż Anny Dymnej w związku z pogarszającym się stanem zdrowia przeszedł na emeryturę. Jego żona zaangażowała go w spotkania Krakowskiego Salonu Poezji, które w ogromnym stopniu poprawiały mu samopoczucie.

Niestety, pandemia sprawiła, że małżeństwo musiało zaszyć się w domu i zrezygnować z wszelkich spotkań. Ponadto, w październiku zdiagnozowano u Krzysztofa Orzechowskiego zakażenie koronawirusem. Anna Dymna zaś otrzymała negatywny wynik testu.

Pomimo spędzenia wielu dni w szpitalu, aktualnie mężczyzna powraca do zdrowia i czuje się znacznie lepiej. Fani małżeństwa trzymają kciuki za całkowity powrót do zdrowia!

fot. viva.pl