Nie ulega wątpliwości, że objęcie urzędu prezydenckiego zobowiązuje do odpowiedzialności, sprawiedliwości i obecności dla obywatela. Wymaga się od prezydenta przygotowania podczas wystąpień publicznych. Czy Andrzej Duda był przygotowany pierwszego września?

Andrzej Duda przeniósł wszystkich w czasie. Jak to możliwe?

W Kruszewie działy się rzeczy niesłychane. Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą gościli w owej miejscowości podczas inauguracji nowego roku szkolnego 2021/2022.

Od pierwszych chwil przemówienia, prezydent Andrzej Duda zdawał się być niepewny, jakby za chwilkę miał się "zaciąć" i już więcej się nie odezwać. Pierwsza dama czujnie wsłuchiwała się w każde jego słowo stojąc tuż obok męża i okazywała swą gotowość na ewentualną interwencję. Niestety dla głowy państwa, owa interwencja była konieczna...

Wszyscy "szanowni" witani byli przez długie minuty, podczas których prezydent wymieniał wszystkich, którzy w jego oczach byli najważniejsi - a przynajmniej tak to wyglądało. Po powitaniu już wszystkich, których obecność wypadało uhonorować, prezydent Andrzej Duda przystąpił do podziękowań za zaproszenie na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w kruszewie, a następnie cofnął wszystkich w czasie o dwie dekady! Zamiast powiedzieć o roku szkolnym 2021/2022, podziękował za zaproszenie na inaugurację roku szkolnego 2001/2002.

Na szczęście dla niego pierwsza dama stała tuż obok i szybciutko poprawiła męża rozładowując gęstą atmosferę gromkim, acz wyważonym śmiechem. Tabloidy oczywiście wypomniały prezydentowi, że użył słowa "tą" szkołę, zamiast "tę" szkołę, a "Goniec" nawet wysnuł wnioski, że głowa państwa nie uważała na lekcjach z języka polskiego!

Wspomniał też o dobrowolności szczepień, o których zdecydować mają wyłącznie rodzice. Zaznaczył kolejny już raz, że jest przeciwnikiem przymusowi szczepień. Czy jest też przeciwny sanitarnej segregacji?

YouTube/Prezydent.pl

O tym się mówi: 88-letnia kobieta staje się gwiazdą Internetu po jej tańcu na schodach. To nagranie mówi o niej wiele

Zerknij: Dzieci nie mogą pomóc w remontach, więc ich matka podjęła trudną decyzję. To się im nie spodobało. O co poszło