Ta starsza pani wychodząc z domu usłyszała muzykę dobiegającą z samochodu, w którym ktoś na nią czekał. Słysząc piosenkę "Runaround Sue", zaczęła pląsać radośnie zgodnie z gatunkiem muzyki.

88-letnia pani zadziwiła cały Internet pogodą ducha, talentem tanecznym i humorem

Niesamowite i czarujące wystąpienie taneczne tej staruszki może inspirować cały świat do zachowania pogody ducha niezależnie od okoliczności i wieku! Ledwo ruszasz nogami? Machaj ręlami co sił!

Starość to świetny czas, aby usiąść i cieszyć się życiem. Jesteś o wiele mądrzejszy, opinie ludzi nie denerwują cię łatwo, czujesz się znacznie bardziej komfortowo we własnej skórze, twoje dzieci opuściły dom i masz swobodę robienia wszystkich rzeczy, które chcesz robić. Cieszenie się życiem w znacznym stopniu przyczynia się do zdrowego starzenia się. Badanie przeprowadzone przez naukowców z University College w Londynie wykazało, że szczęśliwi ludzie byli bardziej wytrzymali i sprawni.

Szczęśliwi seniorzy mają mniej problemów ze wstawaniem, ubieraniem się lub braniem prysznica, w przeciwieństwie do nieszczęśliwych seniorów, którzy są dwukrotnie bardziej narażeni na cukrzycę, choroby serca, raka i udary. Radość z życia i ogólne szczęście są istotnymi wyznacznikami mobilności i przyszłej niepełnosprawności seniorów. Badanie na ten temat zostało opublikowane w czasopiśmie Canadian Medical Association Journal.

Jak widać, seniorka z nagrania ma w sobie ogromną radość z życia, co dobrze świadczy nie tylko o niej samej, ale też o jej najbliższym otoczeniu! Ćwiczenia i dobre samopoczucie fizyczne to świetny sposób na rozpoczęcie. Ćwiczenia podnoszą poziom ducha i energii, dzięki czemu czujesz się lepiej. Dzieje się tak, ponieważ twoje ciało uwalnia hormony dobrego samopoczucia, znane jako endorfiny. Sportowcy określają to uczucie jako "haj biegacza".


YouTube/MalteseJoe

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Monika Richardson w szczerych słowach o związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Padły słowa, które nie pozostawiają wątpliwości

Zerknij: Kinga Rusin postanowiła napisać kilka słów z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Nie szczędziła mocnych słów pod adresem ministra edukacji