Nie ulega wątpliwości, że Maciej Orłoś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy.

Dlaczego Maciej Orłoś zniknął z Telewizji Polskiej? Te wpisy nie pozostawiają wątpliwości

W przeszłości prężnie działał w Telewizji Polskiej. Najpierw dał się poznać jako prowadzący ulubiony skrut wiadomości, czyli "Teleekspress", by potem przejść do autorskich programów takich jak "Oko w oko", czy "A to Polska właśnie". To jednak nie były jedyne programy, gdyż świetnie się odnalazł także w programach kulturalnych, jak "Trochę kultury", czy z zabarwieniem turystycznym, jak "Nie ma jak Polska".

Na twitterowym profilu dziennikarza i prezentera pojawiły się wpisy, które z jednej strony miały upamiętnić czas jego zniknięcia z Telewizji Polskiej, a z drugiej zaś strony wyjaśnił w nich, że nie został z pracy zwolniony, lecz sam podziękował za współpracę. Podał też ważne dla siebie powody, które z pewnością nie umkną uwadze obecnie rządzącej partii i jej członkom.

Okazuje się zatem, że Maciej Orłoś postanowił odejść w chwili, gdy zaczęły pojawiać się w nim wewnętrzne konflikty między tym, w co wierzył, a tym, co kazano mu mówić.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zdjęcia z wnętrza karetki po akcji ratunkowej obiegły media społecznościowe. Budzą silne emocje

Zerknij tutaj: Ewa Bilan-Stoch szczerze o tym, co będzie robić, gdy jej mąż zakończy karierę. Żona skoczka jest spokojna o przyszłość