Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch są razem od kilkunastu lat i wciąż lgną do siebie jak świeżo zakochana para. Nie jest tajemnicą, że żona jednego z najsłynniejszych polskich sportowców dostosowuje swoje życie do jego zawodu i wszystkiego, co się z nim wiąże. Nie widzi w tym żadnego problemu, wspiera go i dobrze już wie, co będzie robiła, gdy mąż zakończy już swoją sportową karierę.

Pełna pasji dba o samorealizację. Dzięki temu jest szczęśliwa i potrafi dać szczęście mężowi

Jak wyznała w wywiadzie, nie zależy jej na sławie i blasku fleszy, a jej sztuka powstaje w celu dotarcia do ludzi. Jest pasjonatką, co sprawia, że jest dobra w tym, co robi. Kim jest? Nie jest tylko żoną swojego sławnego męża, ale jest artystką, fotografem i miłośniczką natury.

Współprowadzi wspólne dzieło z mężem, które nazywa się "KAMILADN", czyli swoiste muzeum poświęcone całej jego karierze sportowej. "Kamiland" to podróż po historyjkach, anegdotkach i wspomnieniach, które pokazują wszystko to, o czym raczej nie przeczytamy w kolorowej prasie.

Każdy element, czy eksponat niesie ze sobą nie tylko historię i wspomnienia, ale też związane z nim emocje, które nadają całemu miejscu niepowtarzalny klimat.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna Kopeć (@justyna6563)

Ewa Bilan-Stoch przyznała, że gdy jej mąż przejdzie na emeryturę, ona dalej będzie fotografem i dalej będzie projektować czapki dla "Kamiland" i w każdy inny sposób angażować się w ten fantastyczny projekt galerii trofeów sportowych jej męża.

Nie boi się przyszłości i wciąż cieszy się swym udanym małżeństwem - Decydując się na życie z profesjonalnym sportowcem, trzeba dopasować się potrzebami i priorytetami. Nie mam z tym problemu. Życie układamy pod harmonogram i zawód Kamila, ale potem wszystko jest rekompensowane. On sam też, od 15 lat, stara mi się to wynagrodzić. Nie zamieniłabym takiego życia na małżeństwo z panem, który wychodzi do pracy na osiem godzin, a potem często jest sfrustrowany i niezadowolony z siebie. Ograniczałoby to także moją samorealizację.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dominika Gwint pokazała, jak być piękną. Jej metamorfoza nie pozostawia wątpliwości. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Poruszające wyznanie Mariusza Czajki. Aktor doświadczył ogromnej straty. "Bardzo za nią tęsknię"