Najnowszy wpis na Twitterze, jaki opublikował jeden z ratowników medycznych jest wprost nieprawdopodobny. Mężczyzna postanowił przerwać długo trwające milczenie i wyznał całą prawdę - powiedział, ile zarabiają medycy. Polacy nie kryją zdumienia i oburzenia całą tą sytuacją! O czym mowa?

Jak powszechnie wiadomo, od początku wybuchu pandemii groźnego i dynamicznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa medycy pracują na najwyższych obrotach. Ze względu na fakt, że muszą nosić grube i niewygodne kombinezony ich praca przebiega w jeszcze bardziej ekstremalnych warunkach.

W związku z tym zaczęły wybuchać protesty i żądania podwyżek, a tysiące medyków po prostu zrezygnowało z pracy, gdyż ich wynagrodzenie nie jest warte takiego poświęcenia. Sprawa ta nabrała jeszcze większego rozgłosu medialnego po ujawnieniu informacji o horrendalnie wysokich podwyżkach dla posłów.

Wtedy jeden z medyków postanowił przerwać milczenie i wyznał, ile tak naprawdę otrzymują...

Polacy zaniemówili!

Jakub Kosikowski, przewodniczący Porozumienia Rezydentów opublikował ostatnio na Twitterze informacje o tym, że w samym lipcu w Białymstoku wypowiedzenie złożyło aż 145 ratowników. Odpowiedzieć na to postanowił jeden z medyków, który opublikował potwierdzenie z banku o otrzymanej wypłacie. Kwota ta opiewa na... zaledwie 3181,76 złotych!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ