Fotografie, które niedawno pojawiły się w mediach społecznościowych przedstawiają bohaterów kultowego serialu “Zbuntowany anioł”. To prawdziwa gratka dla fanów produkcji! Jak teraz wyglądają idole tysięcy nastolatek?

“Zbuntowany anioł” to produkcja, którą zna niemalże każdy. Nawet jeśli serial nie był oglądany, to sama nazwa z całą pewnością jest znana zarówno młodszym, jak i starszym widzom.

Argentyńska telenowela była emitowana w latach 1998 – 1999 i pomimo upływu lat nie zostaje zapomniana. Sympatia do produkcji wciąż jest duża, a fani uwielbiają po raz kolejny oglądać perypetie ulubionych bohaterów sprzed lat.

Co więcej, po ponad 20 latach od premiery aktorzy wcielający się w znane role nadal prywatnie cieszą się ogromnym uznaniem i grupą fanów.

Bohaterowie spotkali się po latach! Jak wyglądają?

Obok głównej bohaterki serialu, Natalii Oreiro w równie ważne role wcielali się Facundo Arana oraz Gabriela Sari – to właśnie oni postanowili spotkać się po latach. Aktorzy mają aktualnie kolejno po 49 i 44 lata.

Fani jednogłośnie przyznali, że po aktorze delikatnie widać upływ czasu, lecz nadal prezentuje się fenomenalnie. Aktorka zaś - według internautów - wygląda jeszcze lepiej, niż dwadzieścia lat temu! Czy to prawda?