Jedna z najnowszych fotek, które Anna Dereszowska opublikowała na swoim Instagramie wyraźnie pokazuje, że aktorka już wkrótce powita na świecie swoje kolejne dziecko. Kobieta znajduje się w pełni szczęścia. Przez przypadek zdradziła płeć? Fani są tego pewni, nie mają nawet najmniejszych wątpliwości! Co powiedziała?

Anna Dereszowska należy do grona najbardziej rozpoznawalnych, lubianych i szanowanych aktorek w Polsce. Aktorka zadebiutowała na deskach teatru już w roku 2002, jednak największą popularność przyniosły jej role w kultowych serialach polskich, jak “Złotopolscy” czy “Prawo Agaty”.

Łącznie aktorka zagrała w kilkudziesięciu filmach czy serialach, a także dubbingowała wiele postaci.

Prywatnie związana jest z fotografem Danielem Duniakiem, z którym doczekała się syna Maksa. Kobieta ma także córkę z poprzedniego związku.

Anna Dereszowska przypadkiem zdradziła płeć dziecka?

Aktorka aktualnie spodziewa się dziecka i już niebawem powita go na świecie. Okazuje się, że podczas relacjonowania urodzin syna przypadkiem zdradziła płeć kolejnego dziecka! Z jej słów wynika, że para powita na świecie drugiego syna.

- Starzy na urodzinach swojego dziecka. Bawimy się świetnie, naprawdę. Chłodno, kawka, pyszna lemoniadka, fajne dzieci i fajni starzy… Pozdrawiamy was serdecznie z urodzin naszego uroczego synusia. Tego pierwszego synusia – powiedziała.