Najnowsza fotografia, która została wrzucona w mediach społecznościowych aktorki, Agnieszki Sienkiewicz wzbudza spore zainteresowanie. Wszystko dlatego, że kobieta po raz pierwszy publicznie pokazała wizerunek swojego męża. Okazuje się, że chyba zapomniała o jednym... Fani dopatrzyli się pewnych szczegółów! O czym mowa?

Agnieszka Sienkiewicz należy do grona popularnych i lubianych aktorek polskich. Kobieta zadebiutowała już w roku 2007, jednak z początku kariery grała niewielkie role. Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak dopiero postać Doroty w serialu “Przyjaciółki”, w którym gra od roku 2012.

Poza tym wygrana w jednej z edycji “Tańca z gwiazdami” także mocno przyczyniła się do wzrostu jej popularności.

Czy o czymś zapomniała?

Prywatnie kobieta związana jest z Mikołajem Gauerem, biznesmenem, z którym doczekała się dwóch córek. Aktorka broni swojej prywatności i dotychczas nie pokazywała publicznie ani męża, ani swoich córek.

Ostatnio jednak opublikowała w mediach społecznościowych wizerunek swojego męża oraz jego profil. Zapomniała jednak, że mąż bez problemu ukazuje w sieci ich prywatność i twarze dzieci! Zapomniała, czy był to celowy zabieg?