Najnowsze informacje dotyczące księcia Williama, które właśnie ujrzały światło dzienne mogą być sporym zaskoczeniem dla wielu osób. Mężczyzna wyznał, kto jest jego autorytetem. Wiele osób może być zdziwionych! O kim mowa?

Nie od dziś wiadomo, że brytyjska rodzina królewska i niemalże wszyscy jej członkowie od wielu lat wzbudzają ogromne zainteresowanie ze strony mediów i społeczeństwa na świecie. Wszystko to przez liczne skandale i raz po raz wypływające na światło dzienne nowe fakty, które były ukrywane przez lata.

Tego nikt się nie spodziewał!

Ostatnio, w jednym z udzielanych wywiadów książę William wyznał, kto jest jego największą inspiracją i autorytetem. Wiele osób mocno się zdziwiło, kiedy okazało się, że jest nim... były prezydent Stanów Zjednoczonych, John F. Kennedy!

- Od dawna inspiruje mnie misja prezydenta Johna F. Kennedy’ego z 1961 roku, który chciał w ciągu dekady umieścić człowieka na Księżycu. Wówczas wydawało się to szalone. Dopiero co wystrzelono pierwszego satelitę. Wydawało się, że Księżyc w tak krótkim czasie nie jest możliwy do zdobycia. Ale Kennedy zainspirował ludzi do zorganizowania i użycia najlepszych umiejętności. - powiedział książę William.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ