Najnowsze informacje, które wyciekły do mediów mogą zaskoczyć każdego! Te fakty były skrywane przed światem przez wiele lat i tylko przypadkiem wyszły na jaw. Czy Witold Pyrkosz ma syna? Fani nic nie wiedzieli!

Witold Pyrkosz bez wątpienia należał do grona najbardziej popularnych i lubianych przez widzów aktorów starszego pokolenia. Mężczyzna na scenie teatru zadebiutował w wieku 30 lat, w roku 1956 i od tamtej pory jego kariera nabrała rozpędu. Na koncie Witolda Pyrkosza widnieje całe mnóstwo ról teatralnych, filmowych czy serialowych – łącznie jest to ponad 150 ról!

Kazda z postaci, w którą wcielał się aktor była mocno wyrazista i zapadająca w pamięć, jednak najbardziej zapamiętany został z roli Lucjana Mostowiaka w kultowej produkcji “M jak Miłość”. Uwielbiany przez tysiące Polaków członek rodziny Mostowiaków zmarł w roku 2017, co wywołało wielki smutek, a zarówno fani, jak i współpracownicy długo przeżywali żałobę.

Tego nie wiedział nikt!

Prywatnie Witold Pyrkosz związany był z Krystyną Pyrkosz. Przed nią jednak miał jeszcze jedną żonę, o której świat dowiedział się po wielu latach. Była to Ewa Bilewska. Faktem, który jednak najbardziej zaskoczył fanów było to, że aktor ma... syna!

Paweł Pyrkosz to owoc pierwszego małżeństwa Witolda Pyrkosza. Niestety, nic o nim nie wiadomo, gdyż mężczyzna nie jest osobą publiczną, a sam aktor nigdy o nim nie wspominał.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ