Najnowsze fotografie, które zostały opublikowane przez premiera, Mateusza Morawieckiego w mediach społecznościowych polityka wzbudzają podziw. Premier zdobył się na wspaniały gest i zrobił coś, czego zupełnie nikt się nie spodziewał. O co chodzi?

Nie od dziś wiadomo, że wszelkie nietypowe bądź zaskakujące zachowania społecznie uznanych osób często wzbudzają zdziwienie. Tak też było tym razem, kiedy Mateusz Morawiecki opublikował kilka zdjęć z pewnego wydarzenia.

Tego nikt się nie spodziewał!

Jak powszechnie wiadomo, wielkimi krokami zbliża się kolejna rocznica niezwykle ważnego wydarzenia w historii Polski. Już jutro, 1 sierpnia, jak co roku uczcimy rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. W tym roku minie już 77 lat.

W związku z tym co roku, o godzinie 17:00 w większych miastach w Polsce każdy powinien na minutę się zatrzymać i uczcić poległych. Mateusz Morawiecki przygotowania do tego dnia zaczął już wczoraj poprzez... porządkowanie nagrobków!

- Razem z harcerzami postanowiliśmy spełnić nasz patriotyczny obowiązek: wyczyścić i uporządkować nagrobki Powstańców na cmentarzu wojennym w Laskach – napisał.

Ponadto, premier zachęcił także innych do dołączania do podobnych inicjatyw.