Najnowsze informacje dotyczące George’a Clooneya wprawiają w zdumienie i niedowierzanie! Czy rodzina aktora się powiększy? Fani są tego pewni, nie mają najmniejszych wątpliwości! To wspaniała nowina - aż ciężko w to uwierzyć!

George Clooney bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej uznanych i wpływowych aktorów, a także reżyserów i scenarzystów w skali międzynarodowej. 60 – latek największą rozpoznawalność i sławę zyskał od momentu debiutu na szklanym ekranie - swoją karierę rozpoczął w latach 80 ubiegłego wieku, a od tego czasu jego kariera dynamicznie pięła się do góry.

Aktor na swoim koncie ma mnóstwo ról filmowych, serialowych, a także kilkadziesiąt wyreżyserowanych produkcji. Na całym świecie uwielbiany jest przez miliony widzów i kinomaniaków.

Czy rodzina aktora się powiększy?!

Prywatnie George Clooney jest w związku małżeńskim z prawniczką, Amal Clooney. Para wzięła ślub w roku 2014, a trzy lata później na świat przyszły ich dzieci, bliźnięta.

Jak donoszą media, kilka miesięcy temu spekulowano o poważnym kryzysie w związku aktora, jednak teraz na jaw wychodzą wiadomości o zupełnie odwrotnym wydźwięku. Według tabloidów para niebawem... doczeka się kolejnego dziecka! Czyżby kryzys został zażegnany?