Sytuacja, która niedawno się wydarzyła i właśnie wyciekła do mediów wstrząsnęła Amerykanami. Okazało się, że Pierwsza Dama, Jill Biden przebywa w szpitalu. Mieszkańcy USA drżą z niepokoju! Co takiego się wydarzyło?

Jak powszechnie wiadomo, trwające w Tokio Igrzyska Olimpijskie wzbudzają ogromne emocje wśród ludzi na niemalże całym świecie. Ze względu na pandemiczną rzeczywistość, z którą w dalszym ciągu się zmagamy, a w jej konsekwencji ograniczoną liczbę osób na widowni zdecydowana większość fanów ogląda sportowe zmagania swoich idoli przed szklanym ekranem.

Nietrudno się domyślić, że osoby na wyższych stanowiskach społecznych przebywają na igrzyskach osobiście - jest wśród nich Joe i Jill Bidenowie.

Niefortunny wypadek spowodował poważne obrażenia!

Jill Biden po powrocie z igrzysk wolny czas spędzała na Hawajach. Niestety, spacerując po jednej z plaż kobieta doznała urazu - weszła na ostry przedmiot, który przebił jej stopę. Musiała udać się do szpitala. Na szczęście nie był to poważny uraz, ale Amerykanie zamarli z przerażenia!

- Przeszła udany zabieg oczyszczania i opatrywania lewej stopy, który wypłukał pozostałości w ranie. Rana jest teraz czysta, wolna od infekcji i wszyscy mają nadzieję, że szybko się zagoi – donosi rzecznik prasowy Pierwszej Damy.