Boris Johnson to premier Wielkiej Brytanii. Jak donoszą media, polityk zaliczył ostatnio niezłą wpadkę. Nie mógł poradzić sobie z … parasolem!

Wielka wpadka Borisa Johnsona. Film stał się viralem

Książę Karol i Boris Johnson uczestniczyli w jednej z ważniejszych uroczystości w Wielkiej Brytanii. 28 lipca wraz z przedstawicielami rządu pojawił się w National Memorial Arboretum w Staffordshire na odsłonięciu tablicy upamiętniającej policjantów, którzy polegli na służbie. Podczas wydarzenia doszło do niecodziennej sytuacji, która rozbawiła nie tylko uczestników uroczystości. Filmik z premierem Wielkiej Brytanii mocującym się z parasolem szybko obiegł sieć. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu.

Książę Karol ma za sobą bardzo ciężki okres. Śmierć ojca i pogarszające się kontakty z Harrym z pewnością nie są dla niego przyjemnością. Teraz książę Karol, który w pełni poświęca się królewskim obowiązkom, miał okazję nieco się rozweselić. Wszystko za sprawa Borisa Johnsona, który w zabawny sposób próbował poradzić sobie z parasolem, który był targany przez wiatr.

Książę Harry i książę Karol. Źródło: youtube.com
Książę Harry i książę Karol. Źródło: youtube.com
Książę Harry i książę Karol. Źródło: youtube.com

Jak informował portal "Życie Polska": Odszedł wyjątkowy człowiek. Premier Mateusz Morawiecki pożegnał go osobiście

Przypomnij sobie: Przyjaciółka Martyny Wojciechowskiej powiedziała za dużo? Kobieta zdradziła, co takiego czuje podróżniczka po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim