Przykre informacje, które ostatnio krążyły po show biznesie okazały się prawdziwe. Ostatnio Martyna Wojciechowska potwierdziła plotki o rozwodzie. Okazuje się, że decyzje o rozstaniu podjął Przemek Kossakowski.

Przyjaciółka Martyny Wojciechowskiej zdradza, co takiego czuje podróżniczka

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Gwiazda TVN potwierdziła doniesienia mediów. Martyna Wojciechowska postanowiła wydać oświadczenie.

- Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi - napisała na swoim Instagramie Martyna Wojciechowska.

Jak zdradza tygodnik ‘Rewia”, Martyna mocno przeżywa rozstanie z Przemkiem. Mimo wszystko sprawa nie jest jeszcze do końca przesądzona. Póki co żadne z małżonków nie zdecydowało się na złożenie papierów rozwodowych.

Jak zdradza przyjaciółka podróżniczka, Martyna miała nadzieje, że ten związek okaże się tym ostatnim. Zawsze marzyła o tym, by wyjść za mąż raz na zawsze.

Jak informował portal "Życie Polska": Odszedł wyjątkowy człowiek. Premier Mateusz Morawiecki pożegnał go osobiście

Przypomnij sobie: Hanna Lis zmieniła się nie do poznania. Internauci niedowierzają. Co się stało z twarzą dziennikarki