To już dwa lata od pojawienia się na świecie sześcioraczków z Tylmanowej. Maluchy niedawno świętowały swoje urodziny. Są już nie do poznania. Teraz bobasy bawią się na wakacjach. Zdjęcie z wypoczynku pojawiło się na Instagramie. Fani są zauroczeni. Ciekawe czy rodzice także wypoczęli.

Sześcioraczki z Tylmanowej świetnie się bawią na wakacjach

W maju 2019 roku w Krakowie przyszły na świat pierwsze polskie sześcioraczki. Dzisiaj Nela, Kaja, Malwina, Zosia, Tymon i Filip podbijają Instagram.

Ciąża Klaudii Marzec – mamy sześcioraczków był sprawą medialną. Wiele osób zainteresowanych medycyną i parentingiem z uwagą przyglądało się losom krakowianki. Poród trwał 45 minut i odbył się poprzez cesarskie cięcie. Ze względu na fakt, że maluchy były wcześniakami, nie wszystkie z nich trafiły od razu do domu. Przez wzgląd na niewielką masę ciała, niektóre z nich musiały zostać w szpitalu jeszcze przez cztery miesiące.

Dzisiaj sześcioraczki z Krakowa możemy oglądać na Instagramie. Urodzone w blasku fleszy nadal czują się świetnie przed obiektywem. Mające aktualnie ponad dwa lata maluchy w niczym już nie przypominają tych maleńkich bobasów. Cała szóstka zmieniła się nie do poznania!

Jak informował portal "Życie Polska": Odszedł wyjątkowy człowiek. Premier Mateusz Morawiecki pożegnał go osobiście

Przypomnij sobie: Przyjaciółka Martyny Wojciechowskiej powiedziała za dużo? Kobieta zdradziła, co takiego czuje podróżniczka po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim