Chcą zostawić za sobą stary rok i są gotowi zaakceptować kolejne 12 miesięcy. Inni wykorzystują ten czas bardziej refleksyjnie. Co zrobią inaczej w ciągu najbliższego roku w swojej karierze, życiu rodzinnym, życiu osobistym, związkach i zdrowiu?

Wielu nie stara się żyć w szczególny sposób w nowym roku. Nie podzielają żadnych noworocznych uprzedzeń. Kiedy bal kończy się o północy i zaczyna się nowy rok, jest to nowy początek, czysta karta dla wszystkich. Ale dla niektórych nadszedł czas, aby powitać nie jedno, ale dwa wspaniałe błogosławieństwa.

Przyszła matka o imieniu Maria Esperanza, Flores Rios, leżała w szpitalnym łóżku w Delano w Kalifornii, rodząc bliźnięta. Dzieci miały pierwotnie urodzić się 27 stycznia, ale później zaplanowano cesarskie cięcie na 10 stycznia.

Jednak bliźniaki miały inne plany. Postanowili przyjść na świat wcześniej niż ktokolwiek się spodziewał.
Maria trafiła do szpitala w sylwestra.

O 23:58 urodził się jej syn Joaquin Ontiveros. Ważył 5 funtów 9 uncji. Jego siostra bliźniaczka Aitana de Jesus postanowiła urodzić się w zaledwie 18 minut w Nowy Rok - 00:16 rano. Ważyła 4 funty 10 uncji.

Bliźnięta rodzą się zwykle w odstępie kilku minut lub godzin tego samego dnia. U jednej matki urodziły się bliźnięta z różnicą 24 godzin. Jest to wyjątkowe, a lekarze nazywają narodziny bliźniaków Mary „rzadkim” wydarzeniem. Jej bliźnięta urodziły się nie tylko w różne dni, ale także w różnych latach.

Dr Seyed Tamjidi powiedział: „Powiedziałbym, że jest to dość rzadkie. Robię to od 35 lat i nigdy wcześniej nie miałem takiego przypadku. »

„Czuję się bardzo szczęśliwa, bo właśnie urodziłam dwoje dzieci”.

Joaquin będzie jedynym chłopcem. On i jego siostra dołączą do ich rodziny trzech starszych sióstr. Urodziny będzie obchodził tuż przed nowym rokiem. O, radość rywalizacji między braćmi i siostrami!

Jesteśmy pewni, że od teraz ich obchody Nowego Roku nigdy nie będą zwyczajne!

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI