Najnowsza wypowiedź Adama Małysza, która ujrzała światło dzienne budzi lekkie zdziwienie. Skoczek wypowiedział się w krótkich, ale dosadnych słowach odnośnie trwających Igrzysk Olimpijskich. Co takiego powiedział?

Adam Małysz jest bez cienia wątpliwości sportowcem, którego zna każdy - zarówno starsze pokolenie (przede wszystkim), jak i młodsze, mimo iż od kilku lat nie jest aktywny zawodowo.

Skoczek od zawsze jest człowiekiem skromnym, który udowadnia, że każdy może coś osiągnąć - dzięki temu zdobył zaufanie i sympatię tysięcy Polaków. Mimo ogromnego sukcesu i rozgłosu medialnego, mężczyzna przez wiele lat nie chciał dzielić się swoją prywatnością z mediami.

Wraz z upływem czasu jednak skoczek jest coraz bardziej aktywny w sieci i komunikuje się ze swoim fanami, a także pokazuje swoje życie prywatne oraz rodzinę.

Mocne słowa!

Trwające od kilku dni Igrzyska Olimpijskie wzbudzają wiele emocji, a zwłaszcza wśród sportowców, którzy na własnej skórze niejednokrotnie przekonali się, jak wyglądają takie zawody. Wczoraj polska reprezentacja w piłce siatkowej odegrała mecz z Iranem, który niestety przegrali 2 : 3.

Komentarz skoczka po owym meczu był krótki i dosadny, co sugeruje o rozczarowaniu sportowca.

- No i przegraliśmy. Wielka szkoda - powiedział Adam Małysz.