Najnowsze informacje dotychczas skrywane w mediach, dotyczące dziennikarki, Anity Werner właśnie ujrzały światło dzienne! Mrożąca krew w żyłach historia naprawdę przeraża... Dziennikarka nie wspominała nigdy o tym, co ją spotkało. Fani są zaskoczeni – nikt się tego nie spodziewał!

Anita Werner jest jedną z najbardziej uznanych dziennikarek telewizyjnych. Swoją karierę rozpoczęła już w roku 2001 i od samego jej początku związana jest ze stacją TVN. Przez wszystkie minione lata kobieta była twarzą najważniejszych programów informacyjnych, przeprowadzała także mnóstwo wywiadów i reportaży. Od roku 2017 sama uczy dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Dziennikarka ogromne uznanie zdobyła dzięki swojemu profesjonalizmowi zawodowemu, gdyż każdy przygotowany przez nią materiał zawsze jest dobrze opracowany, a sama dziennikarka perfekcyjnie z nim zaznajomiona.

Przeżyła chwile grozy!

Prywatnie Anita Werner jest pasjonatką sportu i motoryzacji. Kobieta uwielbia szybkie auta i adrenalinę, jaką ze sobą niosą. Pewnego razu podróżując luksusowym autem (akurat w roli pasażera) wzięła udział w wypadku samochodowym. Było to zderzenie czołowe, w wyniku którego poduszki powietrzne eksplodowały. Dziennikarka krwawiła, lecz na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ