Całkiem nowe informacje dotyczące Tomasza Stockingera właśnie ujrzały światło dzienne. Niebawem w rodzinie pojawi się nowy członek. Fani już zaczęli gratulować!

Tomasz Stockinger bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych i szanowanych aktorów polskiej sceny zarówno teatralnej, jak i filmowej. Mężczyzna doskonale sprawdził się także jako prezenter telewizyjny.

Aktor zadebiutował na szklanym ekranie już w roku 1978 – od tamtej pory jego kariera rozwinęła naprawdę szybko i trwa po dziś dzień. Mężczyzna grał w wielu produkcjach, jednak największą popularność przyniósł mu udział w serialu “Klan”.

Wspaniała nowina!

Prywatnie Tomasz Stockinger doczekał się jednego syna – Roberta. Mężczyzna w roku 2015 stanął na ślubnym kobiercu z Patrycją Drozd. Para ma już dwójkę dzieci, a już niebawem... na świecie pojawi się kolejny potomek! To wspaniałe wieści!

- Czujni widzowie: nie, to nie były ciastka i pączki. Dłużej się nie ukryje…my. Za nami ostatni dyżur w expressie w @ttv.pl Na jakiś czas znikam z anteny, zregeneruje siły i zabieram się do troche innej roboty. 3majcie za nas kciuki - napisała Patrycja Drozd, która jest dziennikarką w stacji TTV.