Najnowsze opublikowane zdjęcie w mediach społecznościowych Joanny Koroniewskiej rozbawia do łez... Internauci są oczarowani i nie mogą powstrzymać się ze śmiechu. Okazuje się, że na celowniku był... jej własny mąż. O co chodzi?

Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor tworzą udane i niezwykle zgrane małżeństwo od lat. Zarówno aktorka, jak i prezenter z osobna robią niesamowite kariery, lecz to w duecie Internauci najbardziej lubią ich oglądać.

Kiedy ponad rok temu nastała pandemiczna rzeczywistość Koroniewska wraz z mężem zaczęli organizować regularne transmisje na żywo, tak zwane Domówki u Dowborów, które cieszyły się ogromną oglądalnością i popularnością. Mimo iż obostrzenia powoli ustają i wracamy do normalności, tak owe “domówki” pozostały w stałym grafiku Dowborów.

Poza tym para słynie z świetnego poczucia humoru i dystansu do siebie, co pokazują w niemal każdym kolejnym poście.

Fani nie mogą powstrzymać się ze śmiechu!

Ostatnio opublikowana fotka jest hitem. Kobieta znajduje się na niej wraz z mężem - mają na sobie jednak stroje kąpielowe. Aktorka wyznała, że jej mąż ma większe piersi od niej, co było oczywiście prześmiewczym komentarzem na hejt, który otrzymała prędzej (dotyczący niewielkich rozmiarów piersi).