Izabela Trojanowska przez długie lata działalności artystycznej zapracowała sobie na stabilną i ugruntowana pozycję w tym trudnym świecie show-biznesu. Jako bardzo utalentowana piosenkarka zdobyła serca Polaków i wielka popularność.

30-letnia Roxana Trojanowska do złudzenia przypomina mamę sprzed lat

Z czasem jej talent aktorski docenili między innymi producenci serialu "Klan", w którym Izabela Trojanowska wciela się w postać Moniki, rodzinnej femme fatale, która w dość dużej mierze zawiera część prawdziwej Izabeli Trojanowskiej. Wielu zapamiętało ją także w kultowej postaci Kasi Kunickiej w dobrze znanym dla wielu Polaków serialu "Kariera Nikodema Dyzmy".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kultowe Kino (@kultowekino)

Okazuje się, że choć Roxana ma ogromny talent, potrafi i lubi śpiewać, robi to wyłącznie dla siebie, gdyż jak to stwierdziła jej mama, Roxi ceni sobie swoją wolność i niezależność. Nie ulega wątpliwości, że z tyloma umiejętnościami, urodą i znanym nazwiskiem, karierę w show-biznesie Roxana trojanowska miałaby już w kieszeni, lecz kobieta nie ma przysłowiowego parcia na szkło, o czym mówi jej znana mama.

Piosenkarka i aktorka, wiecznie piękna i kusząca dla wielu męskich oczu Izabela Trojanowska w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała nieco o swojej urodziwej i niezwykle utalentowanej córce. Okazuje się, że swoje muzyczne umiejętności wykorzystuje jedynie dla własnej przyjemności - Moja córka śpiewa, gra na gitarze i na pianinie, ale dla przyjemności. Wychodzi jej to świetnie i sprawia radość, przede wszystkim jej samej. Nie chciałabym, aby robiła karierę w naszym kraju. Nie zamierzam jej do niczego namawiać. Nie ma parcia na szkło.

Zatem czym się zajmuje piekna, 30-letnia córka Izabeli Trojanowskiej?

Na świecie zawitała 12 czerwca 1991 roku. Z racji stylu życia swojej mamy, ma przyznane podwójne obywatelstwo – polskie i niemieckie. 30-letnia Roxana Trojanowska na stałe przebywa w Berlinie, tam studiowała na wydziale prawniczym, co zaowocowało obecną pracą zgodną z jej wykształceniem.

Zanim została prawniczką, mieszkała w Wiedniu i tam ukończyła studia na wydziale antropologii kultury i socjologii. Poza rodzimym językiem polskim, biegle mówi w języku niemieckim i angielskim. Potrafi także posługiwać się łaciną, hiszpańskim i francuskim. Jak widać, wiele drzwi do zawodowych sukcesów stoi przed Roxaną otworem dzięki temu, że roztropnie postawiła na solidne wykształcenie i samodzielność, zamiast królowania na Instagramie bazując na znanym nazwisku sławnej mamy. Brawo!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Luksusowy relaks na jachcie Majdanów z Omeną Mensah i jej mężem. Ten przepych zapiera dech

Zerknij: Agnieszka Dygant i Beata Ścibakówna razem wygrzewają się na plaży. Aktorki trenują w strojach kąpielowych i chwalą się świetną formą