Najnowsze nagranie, jakie pojawiło się w mediach społecznościowych jednej z najpopularniejszych trenerek fitness, Anny Lewandowskiej podbija Internet. Fani są zachwyceni – to rozczulający widok! O czym mowa?

Anna Lewandowska bez wątpienia należy do najbardziej rozpoznawalnych trenerek fitness w Polsce. Tuż obok Ewy Chodakowskiej stanowi ogromną inspirację i motywację do działania dla tysięcy Polek i Polaków, a na swoim koncie ma już dziesiątki, a nawet setki udanych metamorfoz osób, które korzystają z jej programów treningowych czy porad.

Poza tym prowadzi kilka dobrze prosperujących biznesów, a także jest mamą dwójki dzieci, co tym bardziej w oczach Internautów budzi podziw. Trenerka jednak wraz z mężem, mimo iż często zamieszczają rodzinne fotki starają się ukryć twarze swoich dzieci, broniąc ich prywatności.

Na ostatnim zdjęciu jednak fan dopatrzyli się wyglądu jednej z córek - o kim mowa i do kogo jest podobna?

Fani są zachwyceni!

Ostatnio Anna Lewandowska opublikowała nagranie oraz zdjęcia z rodzinnej sielanki. Na pierwszym z nich widać, jak młodsza z córek - Laura daje całusy rodzicom.

Na fotografii zaś widnieje twarz starszej córki - co prawda, z profilu, lecz fani mimo to są zachwyceni urodą dziewczynki.

Anna Lewandowska/ party.pl

Anna Lewandowska/ party.plJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ