Najnowsze nagrania, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych pewnej kobiety stały się tak zwanym viralem i błyskawicznie obiegły Internet stając się niesamowicie popularnym i ciekawym materiałem. Asystentka jednej z najpopularniejszych dziennikarek na świecie ujawniła szczegóły współpracy. Fani nie spodziewali się tego!

Jak powszechnie wiadomo, kultowy film “Diabeł ubiera się u Prady” znany jest niemalże każdemu. Praca w niesamowicie popularnym i uznanym magazynie, u boku wymagającej naczelnej z całą pewnością jest stresująca.

Jak wygląda taka sytuacja w realnym życiu? Okazuje się, że pewna kobieta postanowiła podzielić się takimi informacjami! To naprawdę ciekawe!

Jak wygląda praca u boku redaktor naczelnej Vogue?

Lily Stav Gildor w latach 2014 – 2015 pracowała jako asystentka redaktor naczelnej amerykańskiej wersji magazynu Vogue, Anny Wintour.

Tysiące osób zainteresowanych światem mody i show – biznesu na pewno zastanawiało się, jak wygląda praca u boku kogoś tak wpływowego. Wyznała, że w pracy obowiązywały pewne - zaskakujące - zasady, na przykład najważniejszą kwestią było utrzymywanie dobrych relacji. W ramach tej zasady Anna Wintour nakazywała... wysyłać własoręcznie pisane listy! Ponadto, popierała noszenie kilku stylizacji na zmianę, aby maksymalnie wykorzystać swoje ubrania.