Najnowsze informacje dotyczące cen za podstawowe usługi niezbędne do życia mogą zszokować. Okazuje się, że ceny prądu ponownie zostały podwyższone. Polacy nie kryją oburzenia całą sytuacją. Niektórzy będą musieli sporo zapłacić... O co chodzi?

Jak wiadomo, kwestia płatności za podstawowe usługi, jak dostawy prądu czy wody budzą kontrowersje i zniesmaczenie od wielu lat. Niestety, od długiego czasu Polacy mogą tylko i wyłącznie narzekać na nieustanny wzrost owych opłat, a te zmieniają się dość często.

Tym razem to mieszkańcy stolicy zmagają się z kolejną, sporą podwyżką. O co chodzi?

Warszawiacy nie kryją oburzenia!

Jakiś czas temu pisaliśmy o zaskakująco dużym wzroście opłat za wywóz śmieci w stolicy. Kiedy już medialny szum nieco ucichł, na mieszkańców stolicy ponownie zrzucono kolejny ciężar. Tym razem zwiększają się opłaty za prąd!

Właśnie mieszkańcy otrzymali prognozy zużycia prądu na najbliższy czas - niektórzy muszą uiścić nawet 200 złotych niedopłaty. Ponadto, z rozliczeń wynika, że już wkrótce opłaty za prąd będą średnio o 10 złotych wyższe niż dotychczas. Niestety Polacy muszą przygotować się na te nieprzyjemne zmiany, gdyż nie zapowiada się, aby te ceny uległy pomniejszeniu.

Opłaty/ screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ