Niepokojące informacje prosto ze świata mediów. Kamil Durczok ponownie zmaga się z problemami zdrowotnymi. Internauci wyrażają niepokój całą sytuacją. Co takiego się wydarzyło tym razem?

Kamil Durczok to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych osobistości polskiego show – biznesu. Niegdyś szanowany i uwielbiany dziennikarz, nazywany jednym z najlepszych w swej dziedzinie, dziś posiadający różne opinie ze strony społeczności - za sprawą kilku spraw sądowych.

Jedno jest pewne – dziennikarz w kwestii zdrowotnej nie ma szczęścia, w ostatnich latach wielokrotnie musiał przebywać w szpitalach.

Ponownie zmaga się ze zdrowiem!

Wszystko zaczęło się w roku 2008 – wtedy do pracując w studiu TVN mężczyzna zaczął słabnąć, po czym wylądował w szpitalu. Potem kilkukrotnie przebywał na oddziale kardiologii, a ostatnio ponownie do sieci wyciekła informacja o tym, że niedawno dziennikarz miał robioną transfuzję krwi.

- Zamknąłem się w domu. Wychodziłem tylko zarośnięty, w kapturze i ciemnych okularach. Czwarte lądowania na oddziale kardiologii. Rachunek za fantastyczne, kolorowe życie, które wiodłem przed kamerami – mówił w jednym z udzielonych wywiadów.

Fani mężczyzny nie kryją zaniepokojenia całą sytuacją...

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ