Najnowsze zdjęcia, opublikowane w mediach społecznościowych Katarzyny Ankudowicz poruszają i wyciskają z oczu łzy. W rodzinie aktorki panuje ogromny smutek i żal. To wielka strata, Katarzyna Ankudowicz pogrążona w żałobie - fani mocno ją wspierają i próbują pocieszyć w tak ciężkim czasie. Co takiego się stało?

Katarzyna Ankudowicz należy do grona najbardziej znanych i lubianych aktorek polskich. Kobieta od lat związana jest ze stacją TVP, a jej umiejętności aktorskie można ujrzeć między innymi w produkcjach takich, jak “Czas honoru” czy “O mnie się nie martw”.

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco komunikuje się ze swoimi fanami i przedstawia zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne.

Ostatnio podzieliła się niezwykle smutną wiadomością...

Pożegnała najlepszego przyjaciela

Ostatni post zamieszczony na Facebooku gwiazdy porusza – aktorka wyznała, że pożegnała swojego czworonożnego przyjaciela.

- Kredek, Pan Kredka. Ponad dziesięć lat żyliśmy razem (...) Na pewno bardzo Cię to życie ostatnio bolało, skoro odmawiałeś swoich ukochanych posiłków. Nie chcieliśmy, żebyś cierpiał, dlatego wczoraj wieczorem pożegnaliśmy się na zawsze. Dziękuję Ci za wspólną podróż, żegnaj, kochany Panie Kredko – brzmi wpis.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ