Agnieszka Włodarczyk, jedna z najbardziej popularnych i lubianych aktorek polskiego show – biznesu ostatnio nie wytrzymała i wyznała skrywaną prawdę. Mało kto wiedział, z czym zmaga się aktorka. O co chodzi?

Agnieszka Włodarczyk bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej znanych polskich aktorek, piosenkarek oraz prezenterek telewizyjnych. Jej umiejętności aktorskie widzowie mogą podziwiać nie tylko na ekranach telewizorów, ale także na deskach teatru.

Na jej aktorskim koncie można dopatrzeć się udziału w wielu kultowych produkcjach, jak “Ja wam pokażę!”, “Pierwsza Miłość” czy “Na dobre i na złe”.

Kobieta jest w związku z młodszym mistrzem świata w triathlonie, Robertem Karasiem, z którym niedawno doczekali się pierwszego dziecka. Oczywistym jest fakt, że młoda mama odczuwa zmęczenie opieką nad dzieckiem, lecz okazuje się, że ma na głowie jeszcze jedno zmartwienie...

Tego nie wiedział nikt!

Aktorka wyznała ostatnio, że jej ukochany pupil – kot Bronek ma problemy zdrowotne.

- Bywa, że jest ciężko, kiedy leje gdzie popadnie, mimo, że ma czyste kuwety. Ostatnio też zdarza mu się załatwiać inne potrzeby gdzie popadnie. (…) Ostatnio Bronuś ma też problemy z nerkami więc dochodzi jeżdżenie na kroplówki. Tak, zwierzę to nie zabawka, tylko ogromna odpowiedzialność. - wyznała.



JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ