Aneta - W romansie rzadko przegrywasz i zazwyczaj łamiesz serca. Nie żenisz się zbyt młodo, jesteś zadowolony i szczęśliwszy mieszkając samotnie. Zawsze będziesz mieć więcej przyjaciół i wielbicieli, aby dotrzymać Ci towarzystwa. Jesteś naprawdę miękki i rozpadasz się, jeśli stracisz swoich zwolenników. Olśniewasz tak długo, jak długo jest ktoś, kto w ciebie wierzy. Twój zmysł analizowania życia jest silniejszy. Jesteś znany jako osoba rozsądna.

Agata - Imię Agatha jest imieniem dziewczęcym pochodzenia greckiego, oznaczającym "dobrą kobietę". Agata to imię patronki strażaków i pielęgniarek, a w bardziej współczesnych czasach jest ściśle związana z tajemnicami epoki Agathy Christie. PG Wodehouse stworzył barwną postać zniechęcającej ciotki Agathy Bertiego Woostera.

Bożena - Imię Bożena ma czeskie, polskie pochodzenie, co oznacza, że ​​ma więcej niż jeden rdzeń i jest używane głównie w krajach polskojęzycznych, ale także w kilku innych krajach i językach świata. Imię Bożena oznacza "darowana od Boga".

Anna - Imię Anna to imię dziewczynki pochodzenia hebrajskiego, oznaczające „łaskę”. Anna to łacińska forma Hannah, hebrajskiego imienia wywodzącego się od rdzenia chanan , co oznacza „łaskę”. Chrześcijanie europejscy przyjęli tę nazwę ze względu na jej skojarzenia z matką Dziewicy Maryi, św. Anną – znaną po angielsku jako św. Anna. Podczas gdy Hannah i Anna są najczęstszymi formami imienia, odmiany, w tym Annie, Annalise, Anya, Anika, Nancy i Anais również znajdują się na liście.

Katarzyna - Imię Katarzyna to imię dziewczynki pochodzenia greckiego, co oznacza „czysty”. Katarzyna to jedno z najstarszych i najbardziej konsekwentnie używanych imion dla dziewcząt , z niekończącymi się odmianami i pseudonimami. Katarzyna była dobrze używana w historii dla świętych (z których jedna Katarzyna Aleksandryjska jest patronką filozofów, studentów, rzemieślników, pielęgniarek i bibliotekarzy), królowych i zwykłych ludzi.

Dorota - Imię Dorothy to imię dziewczynki z języka angielskiego, pochodzenia greckiego, co oznacza „dar Boży”. Rodzice szukający cichego klasyka przywracają Dorotę z powrotem – w 2011 roku wróciła do Top 1000 po prawie całkowitym zniknięciu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Adam Niedzielski podał datę kulminacji czwartej fali. Kiedy mamy się spodziewać zaostrzenia restrykcji

Zerknij: Taka moneta jest niezwykle cenna ze względu na swoją usterkę, a można ją łatwo przeoczyć. Wiadomo po czym można poznać prawdziwą wartość