Wielu zarzuca jej wykorzystanie znanego nazwiska, ale widać gołym okiem, że Justyna Żyła ma więcej pomysłów na siebie, niż jest w stanie zrealizować... Jej konto na Instagramie, a także kanał na platformie YouTube pękają w szwach, gdyż celebrytka nie zwalnia tępa...

Justyna Żyła pochwaliła się nowym projektem na Instagramie - komentarze rozbawiły ją do łez

Blogerka przyznała w jednym z najnowszych wpisów, że zamierza podjąć pracę etatową w cukierni, w której pracuje jej mama. Nazwała to takim powrotem na przysłowiowe stare śmieci, by podszkolić swój kulinarny warsztat i jeszcze bardziej zachwycać inspiracjami w kuchni.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Celebrytka wciąż prezentuje się w nowych odsłonach, ciągle budzi spore zainteresowanie mediów i obserwujących ją internautów, którzy od czasu do czasu zaglądają na profile Piotra Żyły i jego nowej dziewczyny Marceliny Ziętek, by uprzejmie jej donieść o tym, co tamci knują. W gronie sympatyków Justyny Żyły, Marcelina Ziętek z pewnością nie cieszy się sympatią i akceptacją.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Po opublikowaniu wiadomości o nowym projekcie, pod postem pojawiło sie natychmiast mnóstwo komentarzy, a wśród nich był jeden prowokujący Justynę do zwierzeń, czy aby nie jest ona przy nadziei - Strój ciążowy to pewnie cosik będzie 😁

Internautka pisząca o tym, że "Marcepan", czyli Marcelina Ziętek blokuje komentarze, rozbawiła celebrytkę podobnie jak osoba pisząca o stroju ciążowym, na jaki mu wygląda śliczna sukienka, w której Justyna pozowała do zdjęcia - Marcepan blokuje jak tylko coś jej się napisze 👏 - skomentowała obserwatorka Justyny, która odpowiedziała roześmianą emotką.

Co o tym sądzicie? Co to może być za nowy projekt?

O tym się mówi: Wiadomo dlaczego Iza Małysz zdecydowała się na udział w "Tańcu z gwiazdami". O co chodzi

Zerknij: Tomasz Stockinger opowiedział o swoim pobycie w szpitalu. Zdradził, co było dla niego najtrudniejsze