Program "Taniec z gwiazdami" cieszy się już tak ogromną popularnością, że każdy nowy sezon przyciąga mnóstwo widzów, którzy czekają na zmagania nowych uczestników na parkiecie. Zawirowania w składzie jury także mogą mieć wpływ na to, że program może być jeszcze ciekawszy.

Fani już zacierają rączki na wieść, że w "Tańcu z gwiazdami" weźmie udział sympatyczna żona polskiego sportowca

Iza Małysz z pewnością przyciągnie przed telewizory całe tłumy, gdyż wcześniej niewątpliwie to Justyna Żyła wiodła prym wśród pięknych małżonek naszych polskich skoczków narciarskich.

Niebawem przyjdzie czas na to, by to ona miała swoje przysłowiowe pięć minut chwały, ale zanim to sie stanie, będzie musiała włożyc sporo pracy i energii, a także poświęcić mnóstwo czasu na treningi, które w przypadku tańca nie należą do najlżejszych.

Na mediach społecznościowych "Tańca z gwiazdami pojawiła się zapowiedź uczestnictwa Izabeli Małysz, co od dawna było pragnieniem twórców tego talent-show.

Ostatnia uczestniczka. Przed Wami Izabela Małysz @izamalysz, żona wybitnego skoczka narciarskiego Adama Małysza! ✨Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie na tym wymagającym parkiecie? ❤️💃🕺

Wielu może się zastanawiać, dlaczego Iza Małysz tak długo pozwoliła się prosić o wzięcie udziału w jednym z ulubionych programów Polaków. Odpowiedź na to pytanie wielu może się wydać banalna, ale całkowicie zgodna z tym, czego doświadcza mnóstwo ludzi - brakiem czasu.

Obecnie żona Adama Małysza przyznaje, że ma go dużo więcej ze względu na zmiany, jakie zachodzą w życiu jej męża i córki, która poważnie już wkracza w meandry dorosłości -Teraz nasza córka Karolina wyfruwa z rodzinnego gniazda, mąż angażuje się w pracę i rozwija swoje pasje. Przyszedł więc czas, kiedy i ja mogę skorzystać z tej propozycji i wziąć udział w - mam nadzieję - ciekawej i rozwijającej przygodzie. Dodatkowo, nie mam obecnie aż tylu obowiązków, żeby spędzenie kilku tygodni poza domem było problemem - wyznała w wywiadzie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Królowa Elżbieta II zawarła sekretny pakt z księciem Filipem. To tłumaczy jej zachowanie. O co chodzi

Zerknij: Co takiego przez wiele lat Donald Tusk ukrywał przed wszystkimi? Okazuje się, że polityk może mieć ogromne kompleksy