Przyjaciel księżnej Diany, Richard Kay, powiedział, że „często dyskutowali”, jak żyją bez siebie. Komentując „niezwykłe” dobre nastroje Jej Królewskiej Mości na szczycie G7 – zaledwie trzy miesiące po śmierci księcia Edynburga w wieku 99 lat – powiedział: „Oboje często dyskutowali o tym, jak sobie poradzą bez drugiego u boku i to było ważne...

Na czym polegał pakt królowej z księciem?

Kto został przy życiu, powinien opłakiwać, ale nie za długo, a potem cieszyć się tym, co pozostało z jego życia. Pisząc w „ Daily Mail” , zauważył, że minęło zaledwie 11 tygodni, odkąd została wyobrażona, jak wygląda na bezbronną, siedzącą samotnie w ławce na pogrzebie męża w kaplicy św. Jerzego.

Powiedział, że pokazuje „niezwykłe rezerwy odporności monarchy, dopasowane do nieugiętego poczucia obowiązku”, które pomogło jej od śmierci jej ojca, kiedy miała 25 lat. Jednak jej pojawienie się na szczycie G7 wciąż było „niezwykłe”, kiedy uśmiechnęła się i zapytała światowych przywódców podczas sesji zdjęciowej: „Czy bawicie się dobrze?”, napisał felietonista.

Królowa podobno była bardzo zadowolona, ​​że ​​ograniczenia COVID złagodziły, ponieważ pozwoliło jej to ponownie uczestniczyć w większej liczbie spotkań osobistych, w tym na szczycie G7 w Kornwalii i zmodyfikowanej uroczystości Trooping the Color . Choć podobno zablokowanie było dla królowej trudne , Kay wskazuje, że pozwoliło jej również spędzić więcej czasu z Filipem w miesiącach poprzedzających jego śmierć, niż w innym przypadku.

Jednym z wydarzeń, na które królowa była podobno najbardziej podekscytowana, aby wziąć udział od czasu złagodzenia ograniczeń COVID, jest Royal Ascot . Impreza jest znanym faworytem monarchini, która przez całe życie pasjonowała się końmi.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Sebastian Karpiel-Bułecka zaskoczył fanów zdjęciami dzieci. W kogo wdało się rodzeństwo

Zerknij tutaj: Książe Harry pisze książkę. Królowa Elżbieta nie jest zadowolona. Wnuk nie skonsultował z nią treści. Szykuje się kolejny skandal