Diana Spencer, w przeciwieństwie do innych członków rodziny królewskiej, starała się spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi synami. Pierwsza żona księcia Karola dobrze znała swoich synów, Williama i Harry'ego. Lady Dee często zwracała uwagę na to, że starszy z chłopców jest bardzo wrażliwy, a młodszy jest bardziej emocjonalny i silny.

„Diana powiedziała mi, że Harry jest osobą aktywną i kreatywną, która pokonuje trudności. Kiedy Harry szedł do Eton College, martwiła się o brak wytrwałości u młodszej pociechy. Powiedziała: „Harry jest pełen energii, ale skacze z jednego na drugie, a potem traci zainteresowanie” – cytuje dziennikarkę Daily Express Ingrid Seward, królewska biografka.

Słowa księżnej Diany były prorocze. Książę Sussex naprawdę często cierpi z powodu swojego charakteru. Przez laty Harry nauczył się przyjmować krytykę, choć nadal broni swojego punktu widzenia, jeśli chodzi o jego uczucia i doświadczenia. Niedawno wnuk Elżbiety II ponownie spotkał się z negatywną reakcją społeczeństwa.

Najmłodszy syn Diany niechcący wypowiedział się na temat poprawki do konstytucji USA związanej z wolnością słowa. „Jest wiele rzeczy, które chciałbym powiedzieć o Pierwszej Poprawce, tak jak ją rozumiem, ale to nonsens” – powiedział Harry. Jego uwaga wywołała gwałtowną reakcję Amerykanów.

Prowadzący radio Kevin O'Sullivan jest pewien, że mąż Meghan Markle popełnił poważny błąd, pozwalając sobie tak mówić w Ameryce o „świętej” wolności słowa dla mieszkańców tego kraju. „Amerykanie nie lubią obcych, którzy przychodzą i krytykują ich kraj” – wyjaśnił O'Sullivan.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wzruszający gest przyjaźni Beaty Szydło w kierunku Jarosława Kaczyńskiego. Była pani premier towarzyszyła prezesowi PiS podczas ważnej okazji

Jak informował portal „Życie.news”: William i Kate postanowili złamać wieloletnią tradycję? Znana jest przyczyna tej sytuacji. Fani rodziny królewskiej są niepocieszeni

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Cezary Pazura po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu? Aktor pokazał wyjątkowe zdjęcie z Edytą Pazurą ze wspaniałej uroczystości