Są ludzie, których kocha się od pierwszego wejrzenia i tacy, krórzy doprowadzają nas do prawdziwej furii. Astrolodzy zdradzają, które znaki zodiaku wzbudzają w innych największe emocje.

Koziorożec

To dość niejednoznaczny znak zodiaku. Jest im trudno w społeczeństwie z powodu ich celowości. Często narzekają bez powodu i nie wiedzą, jak wybaczyć.

Baran

Baran odpycha ludzi zdolnością do agresywnej obrony swojego punktu widzenia, nawet jeśli jest on błędny. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku szybko wpadają w złość i bardzo łatwo ulegają negatywnym emocjom. Potrafią wybuchać bardzo gwałtownie i kłócić do upadłego. Z ich ust możemy usłyszeć wiele nieprzyjemnych słów.

Rak

Na początku Raki wydają się urocze, ale w rzeczywistości są kapryśne i zbyt wrażliwe. Bardzo łatwo ich obrazić. Do tego nigdy nie robią dobrego pierwszego wrażenia - wydają się nieprzyjemne, ale tylko dlatego, że są bardzo zdystansowane względem otoczenia. Są raczej nieufne i chcąc się bronić potrafią mocno zranić.

Panna

Panna denerwuje innych niezdrowym pragnieniem ideału. Bez powodu udziela rad i obwinia wszystkich poza sobą za problemy, z jakimi przychodzi się jej zmagać. Nic dziwnego, że często doprowadzają innych do furii.

Bliźnięta

Przedstawiciele tego znaku uwielbiają mówić, zwłaszcza jeśli mogą wyjawić tajemnice innych ludzi. Kiedy już to robią trudno ich powstrzymać. Bliźnięta potrafią mocno zranić i robią to bez zawahania. Nie są w stanie opanować gniewu i dają się ponieść furii, wtedy lepiej nie znaleźć się na ich drodze.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wzruszający gest przyjaźni Beaty Szydło w kierunku Jarosława Kaczyńskiego. Była pani premier towarzyszyła prezesowi PiS podczas ważnej okazji

Jak informował portal „Życie.news”: William i Kate postanowili złamać wieloletnią tradycję? Znana jest przyczyna tej sytuacji. Fani rodziny królewskiej są niepocieszeni

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Cezary Pazura po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu? Aktor pokazał wyjątkowe zdjęcie z Edytą Pazurą ze wspaniałej uroczystości