Nie ignoruj ​​wskazówek aniołów, pomogą ci w codziennym życiu.

Często widzimy te same liczby, powtarzające się słowa i znaki. Powtarzamy sobie, że to nic takiego. Mistycy myślą inaczej. Nie przez przypadek czas na zegarku rzuca się w oczy. To jest wiadomość od Aniołów. Nie dążą do zmiany naszego życia, a jedynie udzielają odpowiedzi na najbardziej intymne pytania. Co zrobisz z tymi informacjami, zależy tylko od Ciebie.

Postępuj zgodnie z radą zegara . Spróbuj. Podpowiedzi przychodzą często, wystarczy zasięgnąć porady. Możesz całkowicie zmienić swoje życie, zyskać nową szansę i przewidzieć ważne wydarzenia w swoim życiu. Przesłania aniołów często ostrzegają przed niebezpieczeństwem zagrażającym człowiekowi. Postępując zgodnie z tą radą, możesz wiele zyskać. Sami Aniołowie wybrali tę metodę przekazywania informacji. Twój zegarek, telefon, komputer staną się prawdziwym tłumaczem z języka Nieba. Jak odszyfrować wiadomości? Wystarczy przeczytać. Czas na zegarze powie ci, kiedy będziesz miał szczęście i bogactwo.

Numerologia aniołów.

Numerologia Aniołów to nauka mistyków. Zawiera ważne wskazówki. Jednym z najprostszych przejawów Aniołów w naszym życiu jest czas. Płynie, zmienia się, ale codziennie nadchodzi ta sama godzina. Dlaczego Anioły wybrały dokładny czas, aby z nami porozmawiać? Istnieje wiele wersji, ale jedna z nich jest dokumentowana. W XV wieku w Anglii bardzo popularne były mistycyzm, numerologia, astrologia. Wielu dało się porwać tajemnicom Wszechświata tylko dla żartu. Dla innych nauki te stały się celem życia.

Zegar.

Język anielski jest bardzo trudny dla ludzkiej percepcji, więc liczby okazały się najlepszymi pomocnikami w przekazywaniu informacji.

Angielski mistyk John Dee poważnie potraktował wpływ świata duchów, Aniołów na nasze życie. Poświęcił wiele lat na badania. Dee przeprowadzał seanse, przepowiadał przyszłość po linii ręki, opowiadał ludziom niesamowite historie o spotkaniach z duchami. Coraz bardziej fascynowała go magia liczb. Sam John Dee opisuje swoje spotkanie z Aniołem jako najbardziej niezwykłe doświadczenie w życiu. Po prostu przyszedł do niego w nocy, decydując się ujawnić oświeconej osobie niektóre tajemnice Wszechświata.

Rozmowa z Aniołem była trudna, ponieważ mówił w specjalnym języku - enochińskim. Anioł próbował wyjaśnić wszystko Johnowi Dee, ale okazało się to przytłaczającym zadaniem. Następnie zapraszał go do wysyłania wiadomości w postaci cyfr, liczb, kombinacji. Przez wiele lat mistyk usystematyzował wiedzę otrzymaną tej nocy od Anioła. Zasugerował, aby ludzie zwracali większą uwagę na zegar - to przystępne źródło informacji o przyszłości. Wielu otwarcie się z niego śmiało, podczas gdy inni zaczęli dostrzegać trafność takich przewidywań.

Wraz z pojawieniem się zegarków elektronicznych stało się to znacznie łatwiejsze, ponieważ są one dokładniejsze. Minęły lata, ale numerologia Aniołów nie została zapomniana, stała się powszechna. Nie ma potrzeby niczego obliczać. Jest to specjalny zestaw zasad odbierania sygnałów z Nieba.

Porady z nieba.

Kiedy te liczby pojawią się na zegarze, warto zwrócić na nie uwagę. Oczywiście mówimy o tym, co widzisz kilka razy z rzędu. Na przykład siedząc w pracy, przez kilka dni z rzędu widzisz te same liczby na zegarze. Warto zajrzeć do listy przesłań od Aniołów, być może liczba coś znaczy. Zegarek może podawać zarówno długie, jak i krótkie prognozy na ten dzień. Raczej sam wszystko zrozumiesz, czytając interpretację. Anielska Numerologia mówi o drobiazgach lub ważnych wydarzeniach, ale zawsze są to dobre rady, które mogą ci poważnie pomóc.

Godzina i minuta nie zostały wybrane przypadkowo. Wszystkie są kodem numerycznym, który przenosi określony ładunek. Anioły pracują z energią, nie mogą wysłać Ci prostej wiadomości pocztą ani nawet powiedzieć jej osobiście. Po prostu ich nie zrozumiesz. Numerologia Aniołów to nauka mistyczna. Te same liczby, powtarzające się znaki. Wszystko to może być wskazówką lub ostrzeżeniem. Niestety nie wszyscy chcą zwracać uwagę na te wskazówki. I na próżno często pomagają poradzić sobie z trudną sytuacją życiową.

Jak poprawnie rozszyfrować wiadomość.

Proste wskazówki pojawiają się nagle.

00.00 - czego bardzo chcesz? Twoje życzenie zostało wysłuchane, wkrótce się spełni.

01.01 — Otrzymasz dobre wieści od dobrego przyjaciela.

01.10 - właśnie rozwiązany jest ważny problem. Lepiej nie zakładać nowego biznesu.

01.11 - sukces tego dnia to 100%. Możesz przyjąć każdą ofertę, wygrasz.

02.02 - spodziewaj się nagłego, ale przyjemnego spotkania z ukochaną osobą.

02.20 - nie wychodź z domu. Wrogowie postanowili cię skrzywdzić.

02.22 - tajemnica musi pozostać tajemnicą, nie ujawniaj tajemnic innych ludzi.

03.03 - szukasz miłości? Rozejrzyj się, jest bardzo blisko ciebie.

03.30 - zakochałem się w niewłaściwej osobie, dobrze to przemyśl.

03.33 - okres smutku wkrótce zastąpi dobra zabawa.

04.04 - nieznajomy udzieli ci dobrej rady.

04.14 - aby mieć dzisiaj kłopoty, przyjrzyj się bliżej.

04.40 - to niebezpieczny dzień, po prostu zostań w domu.

04.44 - trudności w pracy miną za 3 dni.

05.05 - wrogowie poczęli zło przeciwko tobie.

05.50 - nie pal dzisiaj ognia, na pewno się sparzysz.

05.55 - staruszek powie ci coś ważnego, zrób dokładnie tak, jak zasugerował.

06.06 - poznaj dziś nowego przyjaciela. To ważna osoba w twoim życiu.

07.07 - pomoże Ci osoba, którą widzisz po raz pierwszy.

08.08 - zostałeś zauważony w pracy, teraz wszystko będzie dobrze.

09.09 - dziś istnieje możliwość dużej straty pieniężnej.

10.01 - najważniejsza osoba w Twoim życiu przybędzie dziś ze Wschodu.

10.10 - zmień swoje życie. Wybierz sam, jak to się dzieje.

11.01 - pogorszy się długotrwały problem zdrowotny.

11.11 - najbliższy przyjaciel może się ciebie wyrzec.

11.21 - twoje trudności są tymczasowe.

12.12- to po prostu dobry okres, potrwa 5 dni.

12.21 - przyjaciel wyciągnie cię ze smutku.

13.13 - wrogowie planują zemstę na tobie.

13.31 - tylko sen powie ci, jak przezwyciężyć trudności.

14.11 - koniecznie udaj się do lekarza w ciągu najbliższych 7 dni. Uratuje ci życie.

14.14 - nagle pojawi się miłość.

14.41 - jeśli jesteś żonaty / żonaty, spodziewaj się kłótni ze współmałżonkiem.

15.15 - wszyscy wokół mają dziś rację.

15.51 - w twoim życiu pojawi się niezwykły przyjaciel, doceń go.

16.16 - musisz wybrać się na wycieczkę z dobrym przyjacielem.

17.17 - istnieje szansa na utratę biżuterii.

18.18 - dzisiaj spacer, samochód zagrożony wypadkiem.

19.19 - zmiany prowadzą nas tylko na lepsze.

02.20 - możesz zostać zwolniony. Nie denerwuj jutro swojego szefa.

20.20 - rozstaniesz się ze swoim najlepszym przyjacielem na kolejne 3 lata.

11.21 - to dobry dzień.

12.21 - Szukaj znaków. Pomogą Ci wyjść z kryzysu.

21.21 - Czeka na Ciebie seksualna przygoda.

22.22 - koniec niepotrzebnych związków. Niech odejdą bez strachu.

23.23 - w drodze znajdziesz pieniądze.

23.32 - jeśli prowadzisz ludzi, spodziewaj się kłopotów.

Zduplikowane numery.

Innym sposobem przekazywania informacji są te same liczby. Pewnie je zauważyłeś, ale jak nie zauważyć, są uderzające. Numer samochodu przed Tobą lub numer biura, strona, bilet.

Wszystko to może zawierać trzy lub cztery takie same liczby.

111 - Wraz z pojawieniem się tej liczby w twoim życiu rozpocznie się nowy proces. Nie da się tego powstrzymać, przesłanki były dawno temu. Najprawdopodobniej jest to dla Ciebie radosny czas, ponieważ to wydarzenie było bardzo wyczekiwane. Nikt nie mówi, że to minie łatwo i szybko, wbrew woli Nieba. Czekaj, ukochana godzina nadejdzie już niedługo.

222 - Identyczne dwójki cię ostrzegają. Proces się rozpoczął, wszystko jest w toku. Nie można teraz przerwać ruchu, w przeciwnym razie ryzykujesz, że wylecisz z tego planu na zawsze. Bądźcie pewni, to jest rada Aniołów. Obserwują cię, w razie potrzeby wyślą nowy sygnał.

333 - Spośród liczby wiadomości trzy trojaczki są najbardziej statyczne. Nie musisz nic robić, wystarczy numerologia, odetchnąć, obserwować z boku. Nie byłbyś w stanie czegoś zmienić w tej sytuacji, jakoś w to ingerować. Wszystko ma swój czas, a teraz nadszedł czas, aby stać się biernym obserwatorem.

444 - Cokolwiek można powiedzieć, ale twój los jest szczęśliwy. Opiekują się tobą wyższe moce. Stanie twardo na nogach nie jest najciekawszym, ale stabilnym stanem. Anielska Numerologia radzi, aby poczekać. Przyjdzie czas na przygodę, ale na razie normalny bieg życia.

555 - W połowie. Trzy piątki to wszystko zgodnie z planem. Zbliżasz się raczej do ostatniego etapu pracy, procesu, wydarzenia. Twoja godzina prawie nadeszła. W międzyczasie zbieraj siły, informacje, sprawdzaj dane. To przyda się już niedługo.

666 - Twoim problemem jest to, że materializm przejmuje duchowość. Dużo pracujesz. Myślisz o osiągnięciu zysku, wartości materialne całkowicie cię zaślepiły. To zły znak. Szczęście przyjdzie do twojego domu tylko wtedy, gdy znajdziesz w sobie harmonię. Znaczenie liczby 666 wcale nie jest złe. To tylko przypomnienie. Pieniądze i sława nie przyniosą szczęścia, jeśli nie masz kogo kochać, nikogo, o kogo by się troszczyć.

777 - Z jednej strony to dobry znak. Trzy siódemki przynoszą ci nagłe szczęście. Z drugiej strony nie ulegaj jego prostocie. Dla Aniołów jest to sposób na przekazanie Ci wiadomości - szczęście nigdy nie jest wieczne, sukces zastępuje strata. Bądź czujny, nie polegaj tylko na losie. Musisz coś zrobić sam.

888 - To ostatni etap ścieżki. Zbliża się godzina uzyskiwania wyników. Identyczne ósemki wskazują, że pozostaje jeszcze ostatni wysiłek, aby uzyskać wyniki. Zbiory są blisko. Będziesz mógł zobaczyć na własne oczy, co osiągnąłeś podczas całego procesu. Coś nowego wkroczy do twojego życia. Teraz może być najtrudniej, bo finał jest blisko. Bądź cierpliwy, wszystko będzie dobrze, Anioły cię obserwują.

999 - Numer 999 ma szczególną rolę. Pokazuje, że nadszedł czas, aby uzyskać wynik. Jeśli przeszedłeś całą drogę, otrzymałeś wskazówki od Aniołów, to twoje życie i praca są zatwierdzone przez Niebo. Nosisz misję na swoich barkach. Może być na dużą skalę lub jeszcze nikomu nieznany. Osoba z 999 zawsze robi coś pożytecznego dla ludzkości. Został wysłany na Ziemię specjalnie po to, aby przeprowadzić swój proces od początku do końca.

Wzmocnienie ostrzeżenia

Na przykład widzieli liczbę „555”, a po kilku dniach już „5555”, a nawet „55555”. Co to znaczy? W takich liczbach kryje się ważny przekaz, który znacząco wpłynie na bieg wydarzeń w Twoim życiu. To jest wzmocnienie ostrzeżenia. Otrzymałeś wiadomość po raz pierwszy, ale zegar ją zignorował. Jego działanie mierzy się w dniach, godzinach, tygodniach lub trzeba działać natychmiast. Albo w ogóle nie działać.

Trzy liczby.

Komunikat ostrzegawczy zegarka standardowego. Pojawia się po raz pierwszy.

Cztery liczby.

Wzmocnienie przekazu. Ważne jest, abyś zaczął reagować, albo straciłeś możliwość zmiany czegoś. Zbliża się skrzyżowanie twojego przeznaczenia. Numerologia Aniołów nie jest nauką ścisłą. Wiadomości docierają do Ciebie na wszystkie możliwe sposoby. Jak czas na zegarze, strona w książce, numer pokoju, numer telefonu.

Pięć liczb.

Krytyczny moment. Masz tylko jedną szansę na podążanie sugerowaną ścieżką. Jeśli rada mówi ci „nic nie rób”, ale nie słuchasz, niestety chwila jest stracona. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć tutaj - nadejdzie godzina, czy ci się to podoba, czy nie. Osoba, która otrzyma wiadomość, będzie przygotowana. wie, co robić. Każdy, kto zignoruje ostrzeżenie, będzie poważnie rozczarowany konsekwencjami.

RADY UDZIELA MISTRZ NUMEROLOGII ANIELISKIEJ.

Nie musisz robić nic specjalnego, aby dobrobyt przyszedł do Twojego domu. Nie potrzebujesz magii, rytuałów ani ofiar. Szczególnie dotyczy to czarnej magii, która raczej zniszczy twoje zwykłe życie niż je polepszy. Ale liczby mogą być dobre. Numerologia pomaga dokładnie obliczyć wydarzenia, opowiedzieć o nadchodzącym dniu. Najważniejsze jest zwrócenie uwagi na drobiazgi.

Numerologia anielska, to są wiadomości. Wszyscy je otrzymują bez wyjątku, Aniołowie odpowiadają wszystkim. Twoim jedynym zadaniem jest umieć czytać poprawnie i na czas, rozumieć, podejmować decyzje. Wszystko zależy tylko od Ciebie – człowiek ma wolną wolę podejmowania decyzji dotyczących swojego życia. Skręcić w prawo czy w lewo? Przyjmij radę Aniołów lub nie, ale one istnieją.

Pytasz i przychodzi odpowiedź. Niestety nie zawsze jest to dla nas jasne. Komunikacja między aniołami a ludźmi nie jest tak dobra. To nie telefon, nie pocztówka. Musisz pamiętać o kilku prostych zasadach, jeśli naprawdę chcesz otrzymywać takie wiadomości.

Anioły nie przynoszą dobra ani zła – są neutralne.

Zadając pytanie do Nieba, Anioła, bądźcie pewni - otrzymacie odpowiedź.

Zwróć uwagę na liczby na zegarze. Mogą być odpowiedzią na twoje modlitwy.

Rozejrzyj się na ulicy. Odpowiedź może przyjść do Ciebie niespodziewanie, jak linijka z reklamy, napis na plakacie, a nawet na ścianie, fragment rozmowy.

Natychmiast po otrzymaniu wiadomości odszyfruj ją.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wzruszający gest przyjaźni Beaty Szydło w kierunku Jarosława Kaczyńskiego. Była pani premier towarzyszyła prezesowi PiS podczas ważnej okazji

Jak informował portal „Życie.news”: William i Kate postanowili złamać wieloletnią tradycję? Znana jest przyczyna tej sytuacji. Fani rodziny królewskiej są niepocieszeni

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Cezary Pazura po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu? Aktor pokazał wyjątkowe zdjęcie z Edytą Pazurą ze wspaniałej uroczystości