Z jakiegoś powodu postanowiła mu pomóc i zaprzyjaźnić się z nim. Początkowo mężczyzna był nieufny wobec dziewczyny z policji, ale zdając sobie sprawę z jej dobrych intencji, podzielił się swoją historią.

Do niedawna mężczyzna miał pracę, dom i rodzinę. Ale po śmierci żony mężczyzna zaczął nadużywać alkoholu i narkotyków. Szybko znalazł się na ulicy. Błaganie o jałmużnę, grzebanie w śmietnikach i spanie w parku - tak teraz wyglądała jego codzienność.

Dziewczyna zaczęła często widywać tego człowieka, przynosiła jedzenie i trochę pieniędzy, długo rozmawiała i zachęcała go, aby się nie poddawał i walczył. Mężczyzna przypominał jej ojca, który zmarł wiele lat temu.

Kiedyś mężczyzna przyznał, że marzy o powrocie do normalnego życia. Dziewczyna przyniosła mu ubrania i pieniądze, aby wyrobił sobie dokumenty. Biedak przyjął taką pomoc i…. Gina często przychodziła do parku, na zwykłe miejsce, ale mężczyzna nie pojawiał się tam ponownie. Wkrótce dziewczyna przeniosła się do innego miasta.

15 lat później w jednym ze sklepów dziewczyna została zatrzymana przez nieznajomego. Gina była zaskoczona i trochę przestraszona. Była zaskoczona, kiedy okazało się, że ów mężczyzna to ten sam włóczęga z parku.

Okazuje się, że dzięki jej pomocy zmienił swoje życie. Wyrobił dokumenty i dostał pracę na budowie, dlatego rzadko bywał w parku. A kiedy tam przyszedł, nie mógł tam znaleźć Giny. Życzliwość dziewczyny pomogła mu ponownie stać się szczęśliwym i znaleźć nową pracę, przyjaciół i założyć rodzinę.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wzruszający gest przyjaźni Beaty Szydło w kierunku Jarosława Kaczyńskiego. Była pani premier towarzyszyła prezesowi PiS podczas ważnej okazji

Jak informował portal „Życie.news”: William i Kate postanowili złamać wieloletnią tradycję? Znana jest przyczyna tej sytuacji. Fani rodziny królewskiej są niepocieszeni

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Cezary Pazura po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu? Aktor pokazał wyjątkowe zdjęcie z Edytą Pazurą ze wspaniałej uroczystości