Gdy spojrzy się na jej instagramowe fotografie, miałoby sie ochotę zaprosić ją na obfity obiad, gdyż gwiazda programu "W tylewizji" jest ekstremalnie szczupłą osobą. Poza oczywistą urodą i wiedzą historyczną, wielu zachwyca tym, jak zaciekle broni swojej prywatności.

Ile zarabia gwiazda TVP Info Magdalena Ogórek?

Wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że nie zwykła czytać żadnych artykułów na swój temat, ani na temat jej rodziny, gdyż ma ciekawsze i ważniejsze sprawy do załatwienia.

Zawsze elegancka i stylowa, dziennikarka i współprowadząca program polityczno-satyryczny "W tylewizji", wciąż zadziwia zaciekłością w walce o odzyskanie dzieł sztuki zrabowanych podczas niemieckiej okupacji.

Choć zaczynała swoją medialną podróż jako kandydatka na urząd prezydencki z ramienia SLD, później wyparła się powiązań z tą partią.

Obecnie szaleje wraz z aktorem Jarosławem Jakimowiczem w studio TVP Info prowadząc program "W kontrze".

W rozmowie z autorem serii "Znani - nam nieznani" Michałem Misiorkiem, stwierdziła, że choć mówi się o niej, że jest politykiem lub dziennikarką, tak naprawdę jest historykiem, gdyż to w tym kierunku się kształciła - W pewnym momencie pogodziłam się już tym, że jestem klasyfikowana w różny sposób. Dla wielu ludzi jestem politykiem (...). Pracuję w Telewizji Polskiej, dlatego dla niektórych będę z kolei dziennikarką. Ale pytana o zawód, odpowiadam, że jestem historykiem, bo właśnie takie jest moje wykształcenie kierunkowe.

Ile zatem zarabia pani historyk pracująca w telewizji Polskiej jako dziennikarka? Nie padła konkretna kwota w mediach, jednak jako właścicielka jednoosobowej firmy i autorka książek, musi w sumie zarabiać krocie, gdyż zawsze wygląda wprost fenomenalnie.

O tym się mówi: Wzruszający gest przyjaźni Beaty Szydło w kierunku Jarosława Kaczyńskiego. Była pani premier towarzyszyła prezesowi PiS podczas ważnej okazji

Zerknij: Potężna asteroida 2008 GO20 zbliża się do Ziemi. Kiedy będzie najbliżej nas i co grozi ludzkości