Najnowsze słowa, jakie wypowiedział Donald Tusk odnośnie swojej żony mogą zadziwić wiele osób. Polityk zebrał się na wspaniały gest. Nie spodziewał się jednak takiej reakcji ze strony swojej partnerki... O czym mowa?

Donald Tusk jest niekwestionowanie jednym z najpopularniejszych polityków w Polsce, ale i za granicą. Od dawna trwały spekulacje nad powrotem byłego premiera kraju do polskiej polityki, aż w końcu niedawno owe domysły zostały oficjalnie potwierdzone. Od tamtego momentu polityk Platformy Obywatelskiej raz po raz pojawia się w środkach przekazu udzielając kolejnych wywiadów.

Ostatnio jednak opowiedział o sprawach prywatnych, a nie zawodowych. Jego wypowiedź zdziwiła!

Wspaniały gest ze strony polityka!

Donald Tusk opowiedział, że wraz ze swoją małżonką Małgorzatą czasem się kłócą. Zapytany o to, co robi w takich sytuacjach, odpowiedział, że ostatnio przesłał jej 100 róż! Nie spodziewał się jednak takiej reakcji żony...

- Wysłałem Gosi 100 róż do domu w Sopocie, bo była na mnie trochę pogniewana. W ogóle nie zrobiłem na niej wrażenia. (...) Dzwonię do Kasi i pytam: „Czy doszły te róże?”. „Doszły”. „I co mama powiedziała?” „Nic. Ułożyła je w wazonie – opowiadał rozbawiony Donald Tusk.