Fotografia, która właśnie pojawiła się w mediach społecznościowych jednej z najpopularniejszych gwiazd serialu “Ranczo” robi szał w Internecie. Anna Iberszer odtworzyła zdjęcie zrobione lata temu. Fani są zdumieni. Różni je tylko jeden element – o czym mowa?

“Ranczo” z całą pewnością jest produkcją, którą zna każdy - nawet jeśli nie oglądał przygód bohaterów z miejscowości Wilkowyje. Nie trzeba być największym fanem serialu „Ranczo” aby wiedzieć, że ta produkcja z całą pewnością należała do grupy seriali kultowych, które nieustannie – mimo iż nowe odcinki nie są już emitowane - cieszą się ogromną popularnością.

„Ranczo” oficjalnie po raz ostatni wyemitowano w roku 2016, jednak ostatnio w mediach pojawiły się pogłoski o powrocie serialu na ekrany - według mediów trwają już zdjęcia do nowych odcinków. Fani przecierają ręce i nie mogą doczekać się kolejnych perypetii swoich ulubieńców.

Jedna z gwiazd serialu, Anna Iberszer wcielająca się w rolę charyzmatycznej policjantki w życiu prywatnym pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Fotka, którą dodała ostatnio powala na kolana!

Odtworzyła zdjęcie sprzed lat!

Anna Iberszer spróbowała odtworzyć fotkę z roku 2014, na której ubrana w bikini niesie swojego syna na rękach. Fanki jednogłośnie stwierdziły, że tylko syn wyraźnie urósł i jest to jedyna zmiana na zdjęciach, lecz figura aktorki w dalszym ciągu wygląda fenomenalnie!