Fotografie publikowane na profilu Klaudii Halejcio w mediach społecznościowych, które ukazują jej “cztery kąty” są wręcz nieprawdopodobne! Internauci są zachwyceni tymi wnętrzami. Spekulują, że musiały kosztować krocie... Jak zatem mieszka aktorka z rodziną?

Klaudia Halejcio jest jedną z popularniejszych celebrytek w polskim show – biznesie. Kobieta jest zarówno aktorką telewizyjną i filmową, jak i influencerką aktywnie działającą w sieci. Mimo iż karierę aktorską ropoczęła już w wieku dziecięcym i na scenie aktywna jest od roku 2000, tak jednak popularność i rozgłos w Polsce zyskała znacznie później biorąc udział w większych produkcjach.

Poza umiejętnościami aktorskimi kobieta cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów ze względu na... wygląd! Tak, to prawda. Aktorka stanowi dla tysięcy Polek inspirację i często na niej wzorują się tworząc swoje stylizacje.

Ten dom wygląda jak z marzeń!

Ostatnio w życiu aktorki dzieją się same przełomowe wydarzenia. Na początku czerwca wraz z partnerem powitali na świecie pierwsze dziecko, a zaledwie kilka dni temu odebrali klucze do nowego, luksusowego domu.

Trzeba przyznać, że wnętrza mieszkania robią ogromne wrażenie - według tabloidów kosztowało niemalże 9 milionów złotych!