Najnowsze fotografie ukazujące jedno z pomieszczeń w nowym apartamencie Blanki Lipińskiej zaskoczyły niemalże wszystkich. Gwiazda z całą pewnością spodziewała się fali zachwytu, lecz fani są nieco rozczarowani, pojawiły się ostre słowa krytyki. O czym mowa?

Blanka Lipińska jest postacią, którą zna niemalże każdy. Kobieta błyskawicznie zrobiła karierę i zdobyła ogromną popularność, kiedy jej powieść “365 dni” stała się krajowym, ale także światowym bestsellerem. Oczywiście, ze względu na charakter i gatunek powieści książka miała skrajnie różne opinie – jedni byli zachwyceni, inni zaś nie kryli zażenowania. Podobne odczucia budziła ekranizacja powieści.

Kolejnym faktem, dzięki któremu Blanka Lipińska zyskała jeszcze większą sławę był medialny i głośny związek z Baronem, członkiem zespołu muzycznego Afromental.

Fani nie pozostawili na niej suchej nitki!

Kobieta aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie chętnie pokazuje swoje życie zawodowe oraz prywatne. Wiosną pochwaliła się, że odebrała klucze do nowego mieszkania, w którym aktualnie trwa remont.

Firma remontowa zaprezentowała projekt łazienki, który w oczach odbiorców okazał się... niepraktyczny i trudny w utrzymaniu czystości. Czy Blanka weźmie te uwagi do siebie i jednak pozmienia co nieco?